2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

Yeni Yıl görüntüsünü oluşturmak, ayrıntılara gelene kadar kolay bir görev gibi görünüyor. Ancak, bu aynı zamanda başkaları için de geçerlidir. Başlangıçta, en önemli olan elbise seçimi. Fakat aksesuarlar, saçlar ve makyaj için, kaynakları doğal yeteneklere dayanarak bırakmıyoruz.

Sonuç olarak, son anda kendimizi aynada, tam kafa karışıklığında ve tek bir moda fikri olmadan buluyoruz: bu gece nasıl makyaj yapalım? Böylesi bir probleminiz olmadığından, ana eğilimleri inceledik ve şimdi ne olması gerektiğini size anlatacağız.Yılbaşı Makyajı 2017Yılın.

İnceleme yazımızda en orijinal aksan çözümleri hakkında konuşacağız. Her zamanki resminize odaklanarak, karar verme yetkinizi temel alarak seçebilirsiniz. Bir astar veya tam bir heykel ile iyi bir temel, ton olabilir. Her şey kendi zevkinize ve sevdiğiniz tekniklere bağlıdır. Yani, bir Yeni Yıl makyajında ​​hangi aksanlar kullanılabilir?

Fantezi okları

Yeni yıl göz makyajı

Son şovlarda ve dünyadaki tasarımcıların bakış kitaplarında gözümüze çarpan ilk şey, fantezi grafik oklarıydı. Kuyruklu alışkanlık formu, arka plana doğru bir şekilde kayboldu. Her durumda, bu şenlikli makyaj için geçerlidir.

Belki de günlük makyajda denemeye cesaret edemezsiniz, fakat neden bir partiye giderken yeni bir şey denemesiniz? Bu yüzden alışılmadık okları denediğinizden emin olun: bir köşe, sabit bir göz kapağı veya bizim için alışılmadık bir “alt çizgi”.

Parıltı ve ışıltılar

yeni yıl fotoğrafı için makyaj

Ne zaman, eğer Yılbaşı gecesinde değilse, daha fazla ışık alsın mı? Büyük parıltı ve yüzdeki parıltılı plaketler - Yeni Yılı kutlamak için mükemmel bir vurgulama seçeneği. Bu durumda, elbiseniz çok minimalist ve makyajın geri kalanı da olabilir.

Parıltı herhangi bir bölgede kullanılabilir: dudaklarda, göz kapağında, gözlerin köşelerinde, kaşların altında, elmacık kemikleri üzerinde. Sadece vurgulayacağınız herhangi bir bölgeyi seçmek arzu edilir. Ve bu parlaklığı diğer parlak unsurlarla (sahte kirpikler, karmaşık çok renkli gölgeler, kırmızı rujlar) birlikte hatırlayın, çok grotesk bir görünüm yaratır. Planlarınız dahil değilse, kendinizi diğer makyaj unsurlarında tutmaya çalışın.

Asit aksan

parlak yılbaşı makyajı

Asitli çiçeklerin kullanımı bir gençlik partisi için büyük bir aksan olacaktır. Lila ruj veya açık yeşil tonları, parlak mavi kalem veya hatta mor makyaj kaşları. Tüm bu kulüp tatil makyaj parlak bir aksan olarak denemek oldukça olasıdır. Diğer şeylerin yanı sıra ultraviyole içinde muhteşem görünecek olan floresan makyaj ürünlerini de kullanabilirsiniz.

Asit aksan - 90. büyük bir övgü ve popüler disko stili bir referans. Ancak bu dönemin ayrıntılarına katılmanızı tavsiye etmeyiz, bu nedenle yanlışlıkla bir kostüm partisi için kostümünüzü giydirmemek için.

Smokey Aiz

akşam makyajı 2017

Ölümsüz Smokey Aiz - makyaj daha klasik aksan tercih kızlar için mükemmel bir seçim. Smokeyiniz tek renkli veya renkli, geleneksel veya orijinal olabilir, parıltılı veya içermez. Bu makyaj büyük bir avantaj sağlar: dudaklarınızı parlak bir şekilde boyamanıza gerek yoktur, böylece geleneksel bir akşam yemeğinde veya birkaç kokteylden sonra rujunuzu düzeltmeniz gerekmez.

Ancak, bir noktada çok sayıda konuk bulunan bir odada sıcak olabileceğini unutmayın. Makyajınızın “yüzmemesine” dikkat edin. Gölgelerin altındaki doğru astar ve taban yardımcı olmalıdır. Her ihtimale karşı makyaj mendillerinizi ve kompakt tozunuzu yanınıza getirin - küçük kusurları düzeltebilirsiniz.

Koyu ruj

tatil makyajı

Karanlık tonların rujları, bir akşam ve festival kesinlikle herhangi bir görüntü yapabilirsiniz. Ama onlarla dürüstlük isterler. Koyu renk tonlarının figürü görsel olarak zayıfladığını biliyoruz - dudak ile aynı şeyi yapıyorlar. Evde rujla uğraşmayı dene: dudaklarını ince, ipe doğru uzatıyor mu?

Evet ise, o zaman glitter ile hacim eklemek için daha iyi değil, bu yüzden koyu ruj cazibesini kaybedecek. Farklı bir makyaj türü seçmek daha iyidir, ancak sıkı ve hatta biraz daha ciddi bir görünüme ihtiyaç duyduğunuzda bu durumlarda rujdan tasarruf edin. Bu rujunuzu reddetmemelisiniz, sadece takınız, böylece sizin avantajınızdır ve gerekli olan (!) Vurgular ve ruh halleri yaratır.

Örümcek bacakları

yeni yıl 2017 için makyaj

Ağır "yapıştırılmış" kirpikler modaya dönüşüyor! Topikal tatil makyajını hızlı bir şekilde oluşturmak için, ek fonlara para harcamak ya da karmaşık teknikleri incelemek gerekli değildir. Sadece birden fazla maskara katmanı ekleyebilirsiniz! Makyajın geri kalanı mümkün olduğu kadar nötr olmasını sağlar. Ancak, kumaşların kendileri için üzülmedikleri için, iki katman açıkça yeterli olmayacaktır. Maksimum hacim ve istenen doku elde etmek için, katmanların uygulanması arasında, normal tozu kullanın.

Gümüş damla

yeni yıl için makyaj

Son olarak, karmaşık makyajla uğraşmayacak kadar tembel olanlara bir başka tavsiyede bulunuyoruz. Çıplak bir makyaj uygulayabilir ve ona küçük bir ayrıntı ekleyebilirsin - gümüş rengi bir gölgede. Bir eyeliner, gözlerin iç köşelerinde gölgeler, hatta kaş şekillendirme olabilir (bu arada, vurgulananlar şu an için geçerlidir). Ve parlak makyajın hazır!

Her neyse, önceden makyaj yapmayı dene. Profesyoneller için bile, onlar için yeni ekipman ilk kez verilmez. Evet, her kozmetik ürün kendi tarzında davranır, bu nedenle tüm yeni ürünleri test etmek ve ısı veya nemden yayılmamalarını kontrol etmek daha iyidir. Buna dayanarak, makyajınızın tüm nüanslarını düzeltebilirsiniz.

Kendinize bir göz atmak için yeni bir makyaj ile bir selfie almanızı da öneririz.Misafirleri şaşırtmak istiyorsanız, sosyal ağda fotoğraf yükleyemezsiniz, ancak güzel bir makyaj ile güzel bir görünüme sahip olun ve sevdiklerinize bir fotoğraf gönderin - neden olmasın?

Size deneyler ve gelecek ile başarılı!

Related news

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri

2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri 2017 Yılında Yeni Yıl Makyajı Trendleri