2019 Julia Wang tahminleri

Psişik Muharebesi'nin 15inci sezonu kazananı, seyirciler tarafından sadece muhteşem görünümü ile değil, aynı zamanda karanlık kehanetler tarafından da hatırlandı, ama Julia Wang'ın 2019 için tahminleri cesaret verici. Gizemli kadın kendini “Kaosun Ruhu” olarak adlandırıyor ve kamusal konuşma yeteneğini boşa harcamıyor. Öncelik, tüm insanlığa uygun küresel konulardır. İstisnalar, Rusya'ya ve dünyaya bir bütün olarak Dünya gezegeninin kaderine bağlı olduğu tahminleridir. Savurgan cadı gelecekte tam olarak ne gördü ve kehanetlerine nasıl tepki verecekti?

İÇERİK

Julia Wang ile tanış!

İlgi alanları çok yönlüdür; İnternet ve mavi ekranların “yıldızı” nın rolünün bir anda ya da böyle olduğunu hemen tahmin edemezsiniz. Herhangi bir reenkarnasyon ve performansa tabidir. Günümüzde sıra dışı bir yaratıcı kişi ve "sosyalite",

 • talep edilen model ve perspektif tasarımcısı;
 • olağanüstü oyuncu, şarkıcı ve müzisyen;
 • yetenekli vaftiz, filozof ve şair

2019 Julia Wang tahminleri

Julia 29 Ekim 1981'de Riga'da doğdu. Hayatının başında farklı, daha az rezonant bir isim taşıyordu - Julia Gavrikova. Kız, tamamlanmamış bir ailede büyüdü ve normal bir okulda çalıştı, ancak akranlarından farklılıklar daha sonra fark edildi. Kaderden seçilen genç, uzlaşmaz bir uzundur ve yaş grubunun çıkarlarını paylaşmamıştır. Wang, sadece birkaç yıl sonra, “Ruhların Savaşı” programında göründüğünde, kendisini büyünün fiziksel bir örneği olarak sunarak ve “Kaos Ruhu” olarak adlandırdığında yabancılaşmanın sırrını keşfedecektir. Bu noktaya kadar, yeteneklerini saklar, sadece olayların gidişatına müdahale eder.

İşaretler ve ilk tahminler

Letonya Vanga, çocukluğundan üstün yeteneklerin reklamını yapmamanız gerektiğini fark etti. Bunun sebebi de buydu. Bir komşusunu boğaz ağrısıyla uyardı, kelimenin tam anlamıyla aşın ve sevilen kebaplardan vazgeçmesi tavsiye edildi. Adam garip bir çocuk görücünün önerilerini algıladı ve her zaman olduğundan çok daha fazla yağlı kavrulmuş et yediler. Aptal hastaneye kaldırıldı, ama kızını kendi aptallığının suçlamasıyla suçladı.

Her zaman Julia Wang'ın yanında annesi de dışavurum yeteneklerine sahipti. Gebelik döneminde bile, çocuğun sıradan olmayacağını fark etti:

 • hamilelik 11 ay sürmüştür;
 • dönem boyunca kazalar ve doğum sırasında apandisit alevlenmesi;
 • doğum uzmanı tarafından yenidoğanı öldürme girişimi.

Garip ve korkunç koşullara rağmen, çocuk hayatta kaldı. Sadece yetişkinlik döneminde, vaftiz edenin amacının telafi edilemeyen hatalara karşı uyarı olarak, gelecekteki değişikliklerin insanlığını bilgilendirmek olduğunu fark etti.

Hangi yıl 2019 Rusya ve dünya için söz veriyor?

Julia Wang'ın kötümser tahminleri Rusların ruhlarına silinmez bir iz bıraktı. Kısmen ortamın doğru olduğu ortaya çıktı çünkü tam anlamıyla tahmin ettiği şey buydu:

 • ruble düşmesi;
 • orta sınıfın fermantasyonu;
 • Ekonomik kriz;
 • yaptırımlar, fiyat artışları ve eksiklikler.

2019 Julia Wang tahminleri

Ancak, Rusya için bütün bu etkenler omuzdaydı ve şimdi psişik devletin yolunu biraz farklı bir ışıkta görüyor. Sorunlar bitmeyecek diyor, ama bunların üstesinden gelmek daha kolay olacak. 2019'da, insanlık ciddi karışıklıklarla karşı karşıya gelecek, ama parlak bir geleceğe bir sıçrama tahtası olacaklar, ama şimdilik:

 • Dünya çapında yaşam standartlarında düşüş geliyor;
 • Para birimlerindeki keskin dalgalanmalar, ülkelerin ve vatandaşlarının refahını etkileyecektir;
 • Rusya, zorluklara rağmen, eski gücünü yeniden canlandırma sürecine devam edecek.

Julia Wang pozitif için bir miktar nadir, uyarılarla zengin bir şekilde lezzetlendirilmiştir. Nükleer saldırıların sonuçlarını görüyor. Resimler titrek ve bulanık, bu yüzden baba, Üçüncü Dünya Savaşı'nın büyük olasılıkla değil, önceden belirlenmiş olduğundan emindir. Evren, gerekli olmayan olayların sevgilisine mesajlar gönderir, ancak meydana gelebilir. Amaç: önlemek ve önlemek için. Küresel çatışma, öngörüye göre, Rusya ve Çin'in egemenliğinden kaynaklanıyor olabilir ve Rusya Federasyonu için ana tehlike devletin güneyinde olgunlaşıyor. Tam anlamıyla tam anlamıyla açık değildir.

Julie Wang, 2019'da Doğu Ukrayna'daki durumun çözülmesiyle ilgili sorulara acımasızca cevap verdi. Birkaç yıl önce, saldırganlıktaki düşüşe işaret etti ve kısa bir süre önce çatışmanın yeni bir güçle patlayacağını ve Rusya için önemli kararlar almak için zaman ayırın. Yaptırımlar zirveye kavuşacak, ancak onlardan gelen hasar daha da önemsiz olacak. Belki de Rusya Federasyonu'nun elit ve hükümet yanlısı yapılarının muhalefeti artacak.

Her yıl, vaftiz giderek artan bir biçimde kendi içinde yer alıyor. O isteksizce siyaset hakkında konuşuyor ve tahminleri önlemek için çalışır, ancak acı çekenleri inkar edemez. Julia Wang'ın resmi sitesi, mektuplara cevap vermeye, tahminleri paylaşmaya ve kişisel burçlar yapmaya çalıştığı iletişim amaçlıdır.

Related news

2019 Julia Wang tahminleri image, picture
2019 Julia Wang tahminleri 13


2019 Julia Wang tahminleri 31


2019 Julia Wang tahminleri 7


2019 Julia Wang tahminleri 10


2019 Julia Wang tahminleri 83


2019 Julia Wang tahminleri 81


2019 Julia Wang tahminleri 14