Psikoterapist blogu. Hayata Psikodinamik Yaklaşım. Analizi. Araştırma ...
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Araştırma. Bir mucize bekliyorum.

Araştırma. Bir mucize bekliyorum.

Mucize gerçekleşmedi.

Faiz ve daha fazlası.

İdeadan gerçeğe geçişte olan ve olmayan her şeydi ve öyle değildi.

Sihirli dönüşümlere giden yolda, kötü bir şekilde vidalanmış ve çivilenmiş her şey kayboldu, karadeliğin derinliklerinde kozmik tozla birleşti ve birleşti.

Yıkım ve temizliğimizden geçen gerçeklerin sadece çıplak heykeli, politik doğruluk için test edilmiş ve Üstün Bilinç ve Ahlak Konseyi tarafından onaylanmış, bize ulaşmıştır.

 

Herkes sadece beklemek için değil, sadece bir kürk manto üzerinde zihinsel olarak harcanan vaat edilen yıllık bonus olarak sayılırdı, ama geldi. Ama kimse onu tanımıyordu. Kollarımızı fırlatıp kafalarımızı salladık; Havadaki kaleleri düşündüğümüz ve inşa ettiğimiz böyle bir mucize değildi; Kendimizi geliştirmenin zor işi ile kendimizi bu şaşkınlığa hazırlamamıştık.

Hayır, öyle değil.

Kim kimlerle savaşıyor, bizden bir mucize mi, yoksa mucize mi?

Kim büyüyor ve yol gösteriyor?

 

Belki de, arzu ettiğinden daha fazlasını düşündüğümüz belirli bir nesne. Ulaşılamaz bir nesne ile kaynaşmanın bir yolu olarak ve aynı zamanda sınırların yanılsamalarını ve şimdi de bu hissi, nesneye ulaşma ve emilme olasılığı olarak, yaşam koşullarına yanıt olarak yarattığımız nesne.

 

Burada, tüm bu durum üzerindeki ana kontrol duygusu, nesneden her zaman uzak ve uzak olduğunuzda ve bu sabitliği tutmanın sadece istikrarı size bağlı olduğunda, nesnenin kaderi size bağlıdır.

 

Bu hayali durumda, her şey o kadar ince ve dengeli ki, her küçük şey, balıkçı çubuğunu ve yakalanan balığı birbirine bağlayan süper ince bir balık avı gibi ideal birleştirme-ayırma sistemine büyük bir uyumsuzluk getiriyor.

Özlemlerin ve arzuların harika bir nesnesi. Size gerçek özü ile sunulduğunda, çabucak yemlik ve koşarak sallanan sevgili yakınlığın yaşadığı strese karşı koyamazsınız, altından çekilirken sıkılmak için zaman geçirmiş olan altın bir balık bırakır. Su.

 

Harika bir nesnede, asıl şey, nesnenin kendisi değil, sahip olduğu mülkün değil, tek bir hakkın sanal bir birleşme içinde olması ve bu birleşmenin koşullu mesafesine hakimiyetin kontrol edilmesidir. sonsuz yüksek, ve aynı zamanda, onun üzerine olan güç, kesinlikle gerçek nesne ile buluşma zamanında gelecektir.

Çok fazla şey söz konusuysa, ödül o kadar büyük ki zamanın durdurulması gerekiyor ve son oyun asla başlamamalı, yoksa artık büyüklüğünü ve gücünü hissetmeyeceksin.

Bütün bunlar ne için?

Neden nesneler yaratın ve onlarla gizli bir bağlantı kurunuz, neden bunu başarmanın tamamen istenmeyen olduğunu bilerek yıllar boyunca bir hedefe ulaşmak için çaba sarf etmelisiniz.

Bütün bunlar, hiçbir şey üretmeyen ve hiçbir şey satın almayan suni bir ekonomik model gibi yaratılan ve sürdürülen şeydir, ancak sadece bir yanılsama oluşturmak için çaresiz bir mücadelenin sürdüğü pazarı düzenler.

“Neden?” Diye soruyorum.

Ve düşünecek bir şey var.

Mucizeler gerçekleşmez, bazen olayın sonuna kadar yanlış anlaşılır.

Diğerleri ise büyünün gerçek olduğunu iddia ederler (böylece büyünün büyüsünü, onu griye, yeniden düşünülmüş bir gerçekliğe sürükleyerek).

Zorluklar ve onların üstesinden gelme, farkındalık ve başarıları, ekmek için süpermarket yolunda başarılar, tüm bunlar asla olmayacak bir mucizenin parçasıdır.

Related news

Araştırma. Bir mucize bekliyorum image, picture
Araştırma. Bir mucize bekliyorum 99


Araştırma. Bir mucize bekliyorum 35


Araştırma. Bir mucize bekliyorum 6


Araştırma. Bir mucize bekliyorum 84


Araştırma. Bir mucize bekliyorum 30