Audi A4 2019

Küresel düzeyde, tampondaki iyi bilinen krom halkaları olan arabalar sadece popüler olmakla kalmayıp, sadece bir tür efsanesiydi. Her bir restyling profesyonel araba sahipleri ve acemi, büyük işadamları ve orta gelirli alıcılar tarafından hevesle beklenmektedir. Audi, hem şirketin otomobil bayilerinde satın alınan hem de ikincil piyasada satın alınan, operasyonda güvenilirdir. Bununla birlikte, tüm yeni Audi modelleri genellikle piyasa uzmanları ve marka hayranları tarafından çok dikkatli bir şekilde araştırılmaktadır. Yenilik, sınıf arkadaşları arasında ne kadar ön plana çıkıyor ve öncelikleri neler?

İÇERİK

Audi Marka Kavramı Hakkında

Bugün, Cenevre'deki bahar motor şovunda, şu anda katı bir klasik sedanın temel versiyonu olarak konumlandırılan yeni A4 modeli tanıtıldı. Yine de, Alman otomobil markası temel prensiplerine sadıktır:

  • Her ayrıntıda en zarif tadı ve sofistike güzelliği;
  • İç mekanın ilk fotoğrafları tarafından onaylanan konfor, tarz ve modern opsiyonel donanım;
  • Yenilikçi gelecek vaat eden teknolojik gelişmelerin uygulanmasında uygulama.

Audi A4 2019

Bir sonraki A4 restyling'in sunumunun yakın zamanda gerçekleşmesine rağmen, bugün bu olay etrafında fırtınalı tartışmalar durmadı.

Gelenekler ve bakış açıları

Her zamanki gibi, Almanlar geleneklerine sadık kaldılar, araba önceki nesillere özgü özelliklerin çoğunu aldı. Her şeyden önce, yeni vücutta ultra modern multimedya sistemi ile daha rahat bir geniş salon bulunuyor. Audi her zaman en yüksek kaliteli performans otomobilleri ve tüm bileşenlerin ve sistemlerin güvenilirliği ile karakterize edilmiştir.

Bu durumda A4'e göre hala çok önemli bir faktör var. Yani, yapılandırma ve fiyat göstergelerinin benzersiz bir kombinasyonu. Bu, segmentinde nispeten demokratik bir maliyetle, sedan, daha önce olduğu gibi, premium sınıf özelliklerinin tam bir klip ile karakterize edilir anlamına gelir. Doğrudan bu kadar dengeli bir yönetim sayesinde Audi A4, yurttaşlarımız arasında en sevilen arabalardan biridir. Uluslararası pazara giriş tarihinin ne zaman atandığına dair bilgi sahibi olmalarının nedeni budur. Avrupa'da şimdiye kadar gerçekleşmiştir ve Rusya'da satışların başlaması bu yılın Kasım ayında başlamaktadır. Fiyat niteliği - 2.200.000.0 ruble ve 3.000.000, en üstte 0.

Dış cephe hakkında genel bilgi

Audi A4 2019

Bu sezonda sedan konseptinde en saygın “yüzüklerin efendisi” nin ortaya çıkışı da, istasyon vagonunun çok yönlü versiyonunda önerilmektedir. Geleceğin otomotiv modasındaki güncel eğilimlere göre, A4 çok daha agresif tamponlarla bezenmiştir, web üzerinde bulunan fotoğraflarda aşağıdakileri görebilirsiniz:

  1. Yuvarlanmadan ve daha akıcı hale gelmeden önce ön ve arka kısımlarda önemli değişiklik. Mükemmel geri besleme en ufak bir çıkıntı, girinti ve kesim ipucu olmaksızın kapağın şeklini aldı, araba çok daha özlü ve şık görünüyor;
  2. Güncellenmiş A4 çok sayıda krom şeridi ile radikal olarak yeni bir ızgara aldı;
  3. Tekerlek kemerleri özel aydınlatma ile donatılmıştır - kemerlerin üzerinde bir dizi ksenon lamba bulunur, ana farlar dinamik ve agresif görünür. Casus fotoğraflarında Audi'den bir yenilik daha görülebilir. Oldukça mütevazı bir alanın devasa ana sis sislerinin altında yer alır;
  4. Yan düzlemler mütevazi, özlü, küçük temiz aynalarla; dekoratif jantlar uzmanlar, yarı-etek ve diğer dekor için özellikle ilgi çekicidir.

Yeni gövde iki ana set yayınladı, ana boyutları aşağıdaki gibi.

indeks Sedan İstasyon vagonu
Uzunluk, cm 447, 8 472, 6
Genişlik, cm 173, 3 184, 2
Yükseklik cm 141, 5 172, 7
Boş ağırlık, kg 1185, 0 1800, 0

Salon ve tasarımı

Yeni Audi A4 2019 model yılı

Kabinde bulunan yeni Audi A4 2019 model yılı, geleneksel Alman tarzı kısıtlama ve kıskançlık ile gerçekleştiriliyor. Tasarım, iyi deri veya pahalı kumaş kaplama kullanımına dayanmaktadır, her türlü güvenlik seçeneği yaygın olarak kullanılmaktadır. Onların güvenilirliği ve multimedya ekranının mükemmel özellikleri test ve gösteri test sürüşü gösterdi. Birkaç farklı seviye tuş takımı sürücünün hareket sürecinden uzaklaşmasına izin vermez.

Rahat seyahat tutkunları için en son haberler - tüm anatomik sandalyeler eşit derecede konforludur, ısıtmaya ve havalandırmaya sahiptir.

Motorlar hakkında

Motor özellikleri tam olarak etkileyici değil. Bugün 211 litre "dışarı verir" bir 2.0 litre benzinli motordur. dan. güç. Göstergelerin maksimum olmasa da, üretici tarafından ortaya konan sorunları çözmenize izin verir.

Related news

Audi A4 2019 image, picture, imagery


Audi A4 2019 24


Audi A4 2019 85


Audi A4 2019 33


Audi A4 2019 88


Audi A4 2019 7