Sağlıklı ve sağlıklı yaşamak, tüm durumlar için ipuçları
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır

Benim biberiye üzerinde mavi renk küçük çiçekler ortaya çıktı ve Bu bitkiyi birkaç yıl önce nasıl kullandığımı hatırlattı saç büyümesini arttırır. Cildimdeki örümcek damarlarından kurtulun biberiye yardım etti. Eğer böyle bir bitkiye sahip değilseniz - bununla başa çıkmak önemli değil problemli cilt, kepek, yara izleri, kırışıklıklar ve yaşlılık lekeleri yardımcı olur biberiye yağı eczane veya kurutulmuş yaprakları satın alındı.

Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır

Bu seçici bitkinin yararlı özelliklerini biliyorlardı. Antik Roma'da, Yunan tanrılarının kendilerine biberiye çelenk taktığı söylenir. ve onları kutsal olarak kabul ettiler. Latinceden "biberiye" kelimesinin tercümesinin anlamı şudur - "Deniz çiy" Bu dökmeyen cüce çalı, şifa özellikleri hakkında Büyükannemden iğneleri andıran dar yaprakları öğrendim. O oldu Bana kullandıkları bazı antik güzellik tariflerini anlattı rosemary.bu tarifleri sizinle paylaşacağım.

        Büyüme için şampuan saç

Saç büyümesini hızlandırmak için özel bir şampuan hazırlarım Biberiye yağı. Başı yıkadan hemen önce, 50 ml sıvı karıştırıyorum katkı maddeleri ve tatlandırıcılar olmadan su (yaklaşık 30 ml), bir çay kaşığı biberiye esansiyel yağı ve aynı miktarda zeytinyağı. Uygulayın bu şampuan düzenli olmalı ay boyunca Bu süre boyunca, saç belirgin şekilde güçlenir ve daha hızlı başlar. büyür. Kepek ya da yağlı saç kökleriniz varsa - bu şampuan da yardımcı olacaktır.

Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır

        Kılcal örgülere karşı krem

Cilt kılcal retikulum görünmeye başladıysa veya örümcek damarları, biberiye esansiyel yağı onlardan kurtulmaya yardımcı olacaktır. alırım her zamanki gece kreminden az miktarda, içine bir damla yağ ekleyin Biberiye ve cilt üzerindeki problem alanlarını yağlar. Bu yordamı 2-3 yap Haftada bir kez ve sonuç uzun sürüyor.

        Akne tedavisi

Yüzümde ağrılı bir sivilce göründüğünde hemen başvururum biberiye esansiyel yağı. Günde birkaç kez yapıyorum, pamuklu çubukla. Bitkinin antiseptik özellikleri sayesinde kurtulabilirsiniz. sorunlu yağlı cilt ve genişlemiş gözeneklerden. Biberiye kara yılan balıklarını temizler, yara izlerini ve akne izlerini temizler.

Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır

Biberiye rosacea için bir çare olarak kullanılabilir, kırışıklıklar ve soluk ciltlerle savaşmak için yaşlılık lekeleri. Çok etkili selülitle savaşmak için biberiye uygulayın. Halk hekimliğinde biberiye romatizma, astım, stomatit, siyatik tedavisinde kullanılır. Biberiye bağışıklık sisteminin ve zihinsel aktivitenin harika bir uyarıcısıdır. Yara iyileşmesi, antidepresan ve koleretik özelliklere sahiptir.

Dikkatli ol,Eğer biberiyeyi kullanmayın hamilehipertansiyon veya epilepsiden muzdarip, onu kullanmak gerekmez bebekler için bitki bakımı.

Related news

Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır image, picture Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır Biberiye zihinsel aktiviteyi uyarır