Cazibe 2 (film, 2019)

Moskova'da bir uzaylı gemisinin çarpışmasıyla ilgili fantastik dramanın ilk bölümünün başarısı yönetmen Fyodor Bondarchuk'un filmin ikinci bölümünü çekmesi için yönetmene ilham verdi - “The Attraction 2” nin en sonunda çıkması bekleniyor 2019. Şimdiden kamusal alanda resim hakkında olan her şeyi biraz toplamaya çalışalım.

Para sorunu

Muscovites'in yabancı bir akılla ilk teması hakkındaki film, 2017'nin başlarında ortaya çıktı ve büyük bir şekilde geri çekildi: bütçe 380 milyona (ve bazı tahminler de tüm 520 milyon ruble) ruble oldu ve gişede ücretler aşıldı 1 milyon. Eleştirmenler seyircilerle aynı fikirde olmadı - İncelemelerin çoğu olumlu ya da en azından tarafsız ve ortalama puan 6,5 / 10'du.

Filmin ticari başarısı, sürekliliği kaçınılmaz kılıyordu: bu senaryo, ilk bölümün galası için yazılmıştır, bu yüzden para toplamak ve çekime başlamak size kalmıştır. Bu zor görev için, bir üretici olarak Fyodor Bondarchuk, yüksek teknoloji sektörünün tanınmış bir yatırımcısı olan Leonid Boguslavsky'yi para toplamak için özel bir platform oluşturmak üzere çekti.

Bondarchuk Fedor

Zamanın ruhu içinde Cinemico adında bir platform, teoride tam bir şeffaflık ve yatırımların güvenliğini sağlamak için blok zincir üzerinde çalışacaktır. İçerik oluşturucular bunun kitle fonlaması olmadığını vurguluyor - izleyiciler favori filmlerinin ortak yapımcıları olabilir ve bilet satışlarından pay alabilirler. İlk projelerden biri sadece "Charge 2" olacak.

Toplam 645 milyon planlı veya yaklaşık 10 milyon dolarlık bir bütçe ile yatırım alanında 75 milyon ruble toplanması planlanıyor. Para toplama kampanyası sonbaharda başlayacak, ancak başarısı hala büyük bir sorudur - halk henüz tek bir treyler göstermemiştir. Muhtemelen, ana çekimin sonuna doğru 2019 kadar erken çıkmaya başlayacaklar.

Federal fonlar için umut vaat ediyor - Devlet Film Vakfı ilkbaharda, projeyi geri dönülmez bir temelde desteklemek için fon ayırmaya karar verdi. "Cazibe 2" ek olarak, para "TRITE" Nikita Mikhalkov ve "Streltsov" stüdyo "ROCK" Alexei Öğretmeni tarafından resim alacaksınız.

Uzaylı dönüşü

Yeni film hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, kısmen Çin'deki hikaye ortaya çıkacak ve kiralamanın başlangıcı 26 Aralık 2019'da Yeni Yıl tatilleri için planlanacak. Filmde daha da dramatik anlar olacak. Mantıklı, kibar, ebedi - bir aile bilimkurgu geriliminin formatı, her şeyden öte, zorunlu kılar.

Oyuncularda olduğu gibi radikal değişiklikler beklenmiyor: lider rolleri aynı Irina Starshenbaum (kız öğrenci Yulia Lebedeva), Oleg Menshikov (albay Valentin Lebedev) ve Alexander Petrov (Artem) tarafından gerçekleştirilecek. Devamında, aktör Rinal Mukhametov da ortaya çıkacak - muhtemelen bu, onun karakteri, uzaylı Hacon, yine de finalde hayatta kaldığı anlamına gelir.

Bir hata bulursanız, lütfen bir metin parçasını vurgulayın ve tıklayınCtrl + Enter.

Related news

Cazibe 2 (film, 2019) image, picture
Cazibe 2 (film, 2019) 66


Cazibe 2 (film, 2019) 47


Cazibe 2 (film, 2019) 69


Cazibe 2 (film, 2019) 13


Cazibe 2 (film, 2019) 47