Ev satışları Nissan Teana 2017 model yılı

Japon yapımı bir otomobilin yeni nesil sedan satışlarının başlaması, bu yılın son ayının sonunda başladı. Görünüm ve iç dekorasyonunda önemli değişikliklere ek olarak, yeni model teknik açıdan da dikkate değer yükseltmeler elde etti.

Geliştiriciler, restyled aracın bu modelin geliştirilmesinde önemli bir sıçrama olduğuna inanıyor. Yeni sedan, en talepkar müşterileri memnun edecek çeşitli ekipmanlara ve teknik salmastralara sahiptir.

Aracın görünüşünün tasarım özellikleri

Temeli olarakNissan Teana 2017model yılı, geliştiriciler Altima sedan aldı. Makineler aynı platformda tasarlanan iç kısımlarına benzer.

Önemli güncellemelerden sonra Teana 2017'nin dış cephesi cesur ve agresif oldu. Yeniliklerin ön alanında çok fazla değişiklik var. Izgara tamamen yenilenmişti, tamamen farkli farlar ortaya çikarak, farkedilen camin varligi ile karakterize edildi. Yeni gövde stilleri nedeniyle, Nissan mühendisleri en iyi aerodinamik özellikleri elde etmeyi başardılar.

Yeni bir form almış olan farların modernizasyonuna yansıyan gövdenin arka kısmındaki yenilikler, bagaj kapağı ve gövde kitleri de değiştirildi. Krom egzoz boruları arka tamponun yanlarında bulunur.

Dış taraftaki değişiklikler açıkça Nissan Teana'dan yararlandı, araba dinamik, sportif ve parlak görünmeye başladı - bir kelime, bir spor salonu, yaşlı adam Nissan Maxima gibi.

Nissan Teana 2017'nin iç kısımlarındaki değişiklikler

nissan teana fotoğraf

Yeni arabanın içine girdikten sonra, modelin dışına kıyasla çok daha az değişiklik olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Yedi inç ekrana sahip yeni nesil multimedya kompleksi ve uydu üzerinden çalışan bir radyo göze çarpıyor. Önceki versiyonda telsiz olmadığı söylenmelidir. Buna ek olarak, kompleks, bir mobil cihaz, arka görüş kamerası, ses kontrolü ve diğerleri ile senkronizasyon gibi bir dizi fonksiyonla donatılmıştır.

Çoklu ortam kurulumunu, üzerinde bulunan düğmelerden dolayı direksiyon simidinden kontrol etmek artık mümkün. Makine, herhangi bir fiziksel kişi için ideal olacak geniş bir sürücü koltuğu ile donatılmıştır.İç, yüksek kaliteli pahalı malzemelerle dekore edilmiştir.

Tabii ki, ikinci ve birinci sıranın rahat koltukları hakkında, aracın içini düzgün bir ses ve ses yalıtımıyla ve ayrıca ekipmanın zengin ekipmanlarıyla düzgün bir şekilde bir araya getirerek söylemek gerekir. Seçilen modele bağlı olarak, alıcı deri veya kumaş döşeme ile bir sandalye alabilir.

Yeniliklerin genel özellikleri

nissan teana fiyat

Çin pazarında, bu model iki vücut varyasyonlarında sunulmaktadır. İlk seçenek, artan bir tekerlek tabanı ve beş metrelik bir uzunluk ile karakterize edilir. Bu varyasyonun adı Teana XV VIP veya Tiana Herzog. Bu tasarımdaki temel tekerleklerin parametreleri 2900 mm'ye karşılık gelir. Geleneksel modelde, 2017 modelinin boyutları, aracın önceki sürümünün boyutuna benzer.

 • Makinenin uzunluğu 4863 mm'dir;
 • Yeni aracın genişliği 1832 mm'dir (aynayı hesaba katmazsanız);
 • Taban 2776 mm'dir;
 • Yükseklik 1482 mm'yi geçmez;
 • Toplam ağırlık - 1482 kg;
 • Açıklık - 142 mm.

Yükseltme sonrasında bagaj bölmesi ses seviyesinde kayboldu. Kapasitesi 475 litredir, bu da önceki jenerasyonun versiyonundan 15 litredir.

Paketleme Teana 2017

Nissan Teana 2017 toplama

Alıcının kapasitesine göre değişen üç tip güç ünitesi seçeneği sunulacak - 2.0 l, 2.5.l. ve 3.0 l. Buna karşılık, CVT ile ikiz çalışma yaparlar. Şirket, yeni Teana 2017'yi dört tekerlekten çekiş ile donatmamaya karar verdi. İç tasarım için iki renk tasarımı - siyah ve bej. Ayrıca, yapılandırmanın türüne bağlı olarak, yeni ürün aşağıdaki "yongaları" alacaktır:

 • Arka koltukların havalandırılması;
 • İklim kontrolü;
 • 360 derece izleme seçeneği veya arka görüş kamerası;
 • Çeşitli kafa ünitesi sistemleri;
 • Yol işaretlerini tanıyan bir sistem;
 • Çok fonksiyonlu direksiyon;
 • Krom ile kaplanmış dekorun çeşitli unsurları.

Teknik özellikler

2017'nin özellikleri

Makine, aşağıdaki güç birimleriyle donatılmıştır:

 • İki litre kapasiteli 150 hp;
 • 172-güçlü hacim 2.5 litre;
 • 250 hp 5 litre kapasiteli

Vites kutusu - Manuel kontrol fonksiyonu ve spor modu ile CVT varyatörü (her değişiklik için mevcut değildir).

Sedan'ın süspansiyonu bağımsızdır, çoklu bağlantı tasarımı arkadadır ve MacPherson ön kısımdadır. Fren sistemi tamamen disktedir.

Makine çeşitli güvenlik ve konfor özelliklerine sahiptir. Bunlar arasında ESP, ABS, acil durum frenleme teknolojisi, elektrikli direksiyon, yol işaretlerini ve işaretlerini tanıyan bir işlev, kör noktaları izleyen bir sensör, önden çekiş sistemi ve daha pek çok şey vardır.

Yeni bir sedan fiyatı

Nissan Teana 2017

Orta Krallık piyasasında araba zaten aktif olarak satılıyor. Fiyat etiketi, Rus parasına çevrilmiş 175.000 ila 300.000 yuan arasında değişiyor, bu miktar 1.750 milyon rubleden 3.000 milyon ruble. Şu anda yeni nesil Teana'nın pazarımızda temsil edilip edilmeyeceğine dair özel bir bilgi bulunmamaktadır. Bu otomobilin önceki versiyonunun üretimi, bu yılın başında St. Petersburg'daki bir şirkette durduruldu.

Related news

Ev satışları Nissan Teana 2017 model yılı image, picture
Ev satışları Nissan Teana 2017 model yılı 87


Ev satışları Nissan Teana 2017 model yılı 82


Ev satışları Nissan Teana 2017 model yılı 82


Ev satışları Nissan Teana 2017 model yılı 82


Ev satışları Nissan Teana 2017 model yılı 17