Film Iraksak 4 (2017)

Son zamanlarda aynı iş üzerinde birkaç film çekmek için popüler hale gelmiştir. Yöneticiler, seyircinin önünde neler olup bittiğini özünü tam olarak ortaya koymak için çeşitli bölümleri serbest bırakmaya çalışırlar. Dolayısıyla, sıradan bir izleyicinin ilgisini çekmek ve kışkırtmak için birkaç yıl arayla, olağanüstü bir imtiyazın birkaç bölümden “doğduğu” ortaya çıkıyor.

Bir dizi film "Divergent" ile oldu. Çok yakında ekranlar görünecek "Iraksak 4» —2017yıl bize verecektir. Veronica Roth tanınmış bir dahidir ve her projesinde çarpıcı hikayeler çizer. Peki, yeni işinden neler bekleyebildiğimizi ve bu sefer bize ne anlatacağını görelim.

Böylelikle "Müttefik" iki bölüme ayrılmaya karar verdi: ilki "Duvarın Arkası" ve ikinci "Yükselen". 22 Ağustos 2015'te, “Divergent” ın üçüncü bölümünün çekimi tamamlandı ve pratik olarak dördüncü, son bölümdeki çalışma, yani “Ascendant” adlı fantastik film, hemen başladı.

yayın tarihi

Başlangıçta, içerik oluşturucu resmi 2016'da yayınlamayı planladı, ancak bazı düşünce ve gelişmelerin ardından, prömiyeri 9 Haziran 2017'ye ertelemeye karar verildi.

Oluşturmaktan sorumlu

film farklı 2017

Başkan yardımcısı Robert Shventke için ayrıldı. Bu yetenekli uzman sadece Divergent serisinin filmlerinin çekimlerinde yer almamış, aynı zamanda “Time Traveler's Wife”, “Ghost Patrol”, “RED” vb. Projelerde de görülmüştür. ünlü Veronica Roth - "Divergent" çalışmasının yazarı. Genç yaşına rağmen (yazar sadece 28 yaşında), Roth birçok ünlü yazarın "kemerini takabilir". Kız daha sonra en çok satanlar haline gelen birkaç kitap yayınladı.

Üretici ekibi Lucy Fisher, Puia Shahbazyan ve Douglas Wick tarafından yönetiliyor. Wick ve Fisher'ın bu film serisinin çeşitli bölümlerinin oluşturulmasına çoktan dahil olduklarını unutmayın. Bu çift, hem özel hem de profesyonel hayatta güçlü bir tandem oluşturdu.

Çiftin en önemli eserleri arasında “The Great Gatsby” ve “Bir Geyşa Anıları” bulunuyor. Ve tek tek, yeteneklerin birbirinden çok daha az değiller ve sinemanın gerçekten “altın külçelerini” bulmak için. Bir zamanlar sadece Douglas Wick'i üreten "Gladyatör" e değer.

Kim çekiyor

ıraksak 4 yükselen

Ekran karakterlerinde reenkarne olabilen oyuncu takımı zaten biliniyor. Resmin yazarları kardinal ikameler yapmadılar, bu nedenle izleyici favori karakterleriyle tekrar buluşabilecekti:

  • Rebellion Tris, genç Shailene Woodley'yi oynayacak. Kız zaten çok sayıda film hayranı ve eleştirmen kitlesinin tanınmasını kazanmayı başardı. Örneğin, “Descendants” a katılım, ona prestijli MTV Müzik Ödülleri ve Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi.
  • Sevgili adam Tris Fora başarılı İngiliz aktör Theo James'i devraldı. Bu alanda yeni değil ve hatta sinema köpekbalığı Woody Alain ile çalışmayı başardı. James “Overgrown”, “Gizemli bir yabancıyla tanışacaksınız” ve “Divyrgent” ın diğer kısımlarında görülebilir.
  • Zoe Kravitz, güzellik Christina rolünde hayranların önünde tekrar görünecek. Ünlü baba Lenny Kravitz'in şahsı, Christina'nın kariyerinin uzun süre gelişmesine izin vermedi. Ancak son zamanlarda, gösteri işinde emin adımlarla ilerliyor. Oyunculuk “Uyuşturucu”, “Mad Max”, “Dokunma” gibi filmlerde yer aldı.

Iraksak 4 römork

  • Evellin'in rolü, Oscar Naomi Watts.Says'ın sahibi olarak, onun biricik isminin, "King Kong", "House of Dreams", "Diana" gibi efsanevi tablolara aklıma gelmesi nedeniyle, hemen hemen gerekli olduğunu kaydetmesi zor. : Bir Aşk Hikayesi "ve diğerleri. Rollerinin her birindeki aktris, cazibesini ve belli bir zevkini yarattı, böylece karakterlerini eşsiz kıldı.
  • Filmdeki antagonistlerden biri Jeff Daniels (“Marslı,“ Steve Jobs ”) tarafından oynanacak.
  • Kahramanın kardeşi olan Caleb Priora, Ansel Elgort'u devraldı.

Arsa ayrıntıları

Filmin son filmi olan "Beyond the Bottom" ın ilk bölümünde, ana karakterlerin rezervasyondan dış dünyaya doğru yol alabileceğini hatırlayın. İzleyicinin bu bölümünde “Genetik Koruma Bürosu” olarak adlandırılan gizemli topluluğun faaliyetlerini gözlemleyebileceksiniz. Bu organizasyonun etrafında, beklenen “Divergent” filminin dördüncü bölümünün hikâyesi gelişecek.

ıraksak tarih 4

Kahramanlarımız, tanıdıkları ve sevdikleri dünyanın sadece fanatik bilim adamlarının aptal bir deneyi olduğunu görecekler. Bu çalışmaların ana amacı, ideal bireylerden kaynaklanan kusurları olan insanların elenmesiyle oluşacak mükemmel yavruların ışığını yaratmaktı. Resmin ana karakterleri böylesine korkunç bir deneyde son derece kızgınlardı, ancak bilim adamları, deneylerini sıfırdan başlatmak için bellek.

Tris, bir kişinin çeşitli deneylere maruz kalmadan normal bir hayat yaşaması hakkı için şiddetle savaşacaktır. Fakat yeni zorluklar ve yaklaşan testler, her sakinde değil, çok uzaklara dayanabilir. Üstelik, tüm bu zamanların insanlar kobayların rolünü oynaması fikri çok çılgınlaştı.Ama kendi yaşamının maliyetine göre Tris, insan doğasının özünü anlayacaktır, böylece rezervasyonun herhangi bir sakininin normal ve uyumlu bir ortamda var olmayı hak ettiğini gösterecektir.

Bunu biliyor muydun:

  • Veronica Roth, aslında, tüm franchise filmlerini yaratmış olan kıyamet sonrası üçlemenin tek yazarıdır.
  • Yine de, son resmin nasıl biteceği ve orijinal kitabın sona ermesini sürdürüp sürdürmeyeceği bilinmemektedir, çünkü Tris'in çalışmasında, sonuçta ölür.
  • Filmin galası, orijinal kaynak kitabın yayınlanmasından 4 yıl sonra küçük bir yıl dönümünde olacak.

Related news

Film Iraksak 4 (2017) image, picture
Film Iraksak 4 (2017) 23


Film Iraksak 4 (2017) 47


Film Iraksak 4 (2017) 53


Film Iraksak 4 (2017) 35


Film Iraksak 4 (2017) 93