Film Kaptanı Marvel 2018

Marvel film evren aktif olarak genişliyor, her yıl birkaç film ve hatta TV şovları birbirleriyle bağlantılı, bir şekilde ya da başka bir şekilde serbest bırakılıyor. 2018'deki "Kaptan Marvel" filmi, kahramanları film izleyicisine tanımayacaklar. Tabii ki, çizgi romanları doğrudan okuyamıyorsanız. Bununla birlikte, serbest bırakma tarihi sadece kabaca biliniyor, çünkü proje sadece duyuruldu. Tam yaratım ile henüz başlamamış. Ancak, muhtemelen, Marvel için, bu özel film ilk ve yardımcı olmayan roller olan bir kadınla ilk solo albüm olacak.


İÇERİK

Tür: kurgu, macera, süper kahramanlar
Bir ülke: Amerika Birleşik Devletleri
Yapımcı: seçilmedi
Serbest bırakıldığında: 2018

Kaptan Marvel rolünün oyuncusu çoktan seçildi. Rol Brie Larson ("Kong: Kafatası Adası", "Oda", "Birleşik Devletler Tara") tarafından gerçekleştirilecektir. Ancak yaklaşan filmin arsası, yaklaşık olarak bilinmemektedir. Stüdyo kökenleri (kahramanın kökeni hikayelerini) terk etmeyi planlamıştı, ama bu durumda, eminim (tıpkı Dr. Strange'ın hikayesinde olduğu gibi), tekrar onlara geri dönmek zorunda kalacaklar.Geliş Marvel daha önce görünmemişti ve film evreninde belirtilmemiş. Ve çizgi romandan uzak olan izleyici, onun hakkında hiçbir şey duymamıştı ve başarılı bir bilinmeyen karakterin maceralarına bakmak istemezdi.

Film Kaptanı Marvel 2018

Kaptan Marvel kim

Kaptan Marvel (aynı zamanda Miss Marvel ve Savaş Kuşu) olarak bilinen Carol Danvers, 60'lı yıllarda çizgi romanlarda yer aldı. Daha önce kino-evrende bahsi geçmemiş, evrenin oldukça iyi bilinen ve önemli bir karakteridir. Bu karakterin referansları “Jessica Jones” dizisinde yer alsa da, hayranlar ana karakterin kız arkadaşının prototipi olarak kabul edilen Carol Danvers olduğunu bile varsaydılar. Sadece ismi değiştirdim. Ancak bu varsayımlar artık geçerli değil çünkü kendi kadrosuna sahip olacak bir solo filmde görünecek.

Carol, uzaylı zihniyle buluştuktan sonra süper güçler almış, çizgi roman tarihinde hem solo kahramanı hem de takım üyesini ziyaret etmeyi başardı. O, Avengers'daydı, ama sonunda Galaksinin Muhafızları'na katıldı. Kaptan Marvel'in sinema evrenine gideceği yerde, hala yaratıcıların senaryodaki gizlilik perdesini kaldıracağını ve filmin ne hakkında olduğunu bileceğimizi öğrenmemiz gerekiyor. Süper kahramanların takımları zaten sinemada temsil ediliyor. Marvel'in evreni.


Oyuncular ve ekip

Filmdeki aktörler henüz seçilmemiş. İşe alınan ilk film ekibi. Sadece ana karakterin rolünü, Kaptan Marvel, aktris Bree Larson, doğru bir şekilde verdi. Ve Stan Lee'nin cameo'su bile, daha önce onları bağlamaya çalıştığı gerçeğine rağmen yapmayacaktır. Film ekibi arasında geldi:

  • Kevin Feigi (yapımcı).
  • Victoria Alonso (yönetici yapımcı).
  • Stan Lee (yönetici yapımcı).
  • Luis D'Esposito (yönetici yapımcı).
  • Meg LeFov (senaryo yazarı).
  • Nicole Perlman (senarist).

Rusça'daki fragman, bu film ekibinin işbirliğinin sonuçlarını değerlendirmenize izin verecektir. Ancak, çevrimiçi filmin ilk videolarının bile ortaya çıkmasına kadar, yalnızca film piyasaya çıktığında Marvel'in sinematik evreninin yeni süper kahraman destanının ne olacağını anlayabiliyoruz.

Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018. Aktörler, Rusya'da çıkış tarihi, fragmanı Rusça olarak izle
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018. Aktörler, Rusya'da çıkış tarihi, fragmanı Rusça olarak izle
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018
Film Kaptanı Marvel 2018. Aktörler, Rusya'da çıkış tarihi, fragmanı Rusça olarak izle

Film Prodüksiyon Haberler

Proje 23 Kasım 2016'da açıklandı. ComicCon'da Kaptan Marvel rolünün Brie Larson tarafından önerildiği bildirildi. Aktris, Marvel stüdyosunun logosunun bulunduğu bir kapta bile fotoğraflandı, böylece hayranlarının rolüne rıza gösterildi. Temmuz 2016'da onaylandı, daha önce bu Oscar kazananın muhtemel katılımı hakkında söylentiler vardı. Ama çok şartlı olan bir özet bile henüz sunulmadı. Hayranlar neredeyse tam cehalette kaldı.

Marvel Studio filmlerinin planlanan salıverilmesinde “Captain Marvel” yirmi birinci olacak. Ondan önce "The Ant-Man ve Wasp" filmini yayınlamak için planlanmış ve bir sonraki "Avengers" hakkında bir sonraki filme gidecektir, henüz kesin ismi almadı. Çıkarma şirketleri geleneksel olarak Marvel ve Disney stüdyoları olmuştur. Rus filminde, stüdyo programında herhangi bir değişiklik yoksa, 2018'de dünyanın geri kalanı gibi göreceğiz.

Related news

Film Kaptanı Marvel 2018 image, picture
Film Kaptanı Marvel 2018 54


Film Kaptanı Marvel 2018 86


Film Kaptanı Marvel 2018 54


Film Kaptanı Marvel 2018 33


Film Kaptanı Marvel 2018 51


Film Kaptanı Marvel 2018 93


Film Kaptanı Marvel 2018 82