Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti

Vaikų gimimas, ypač jei jis yra pirmasis vaikas, yra įdomus įvykis būsimiems tėvams. Kad nebūtų švaistomi laiko, pinigų ir nervų veltui, būtina sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos tikrai reikės. Žinoma, apie tai, kada pirkti prieskonį naujagimiui, yra nuolatinių ginčų. Kažkas primygtinai įrodo, kad nieko negalima įsigyti iš anksto, bet kas nors, atvirkščiai, yra įsitikinęs, kad geriau pirkti iš anksto. Kada eiti į parduotuvę, tai tėvams nuspręsti. Tačiau apytikslis produktų sąrašas tiems, kurie rudenį laukia papildymo šeimoje, bus tokie.

Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti

Daug priklausys nuo to, ar kūdikis gimsta rugsėjį, ar, pavyzdžiui, lapkričio mėn. Pabaigoje. Taigi, jei apytikslė gimimo data yra rugsėjo pradžioje, tuomet neturėtum su savimi paimti iš mohero mylimo sujungtų slankiklių. Jie tikrai nebus naudingi! Tačiau lapkričio mėn. Tai yra visiškai pagrįstas dalykas!

Naps (vienkartiniai) bus tiksliai reikalingi. Nevartokite didelės pakuotės - nežinoma, kokia svorio kūdikis bus gimęs. Geriau pirkti vaistinėje kelias skirtingų dydžių vienetų (nuo "odinichki" iki "dvoechki") ir įvairių gamintojų. Tai padės jums pasirinkti geriausią jūsų vaiko pasirinkimą.

Būtinai reikia dangtelio ir kojinių. Geriau imtis modelių be elastingų juostų iš vidutinio tankio trikotažo. Šie "drabužiai" vaikui bus nedelsiant dėvimi darželyje.

Jūs negalite padaryti be vystyklų. Mums reikia tiek flanelinio, tiek medvilninio spaudinio. Ligoninėje galite paimti 5 gabalus iš kiekvienos rūšies. Iš viso verta pirkti mažiausiai 15 produktų (net jei jūs tikitės, kad kūdikis bus vienkartinių vystyklų).

Taip pat pirkite ryoshonki ir kelnaitės. Taip pat 5 vienetai (plonas ir tankesnis). Vaikai gali atsikratyti, o vystyklė gali nutekėti. Tai daug lengviau pašalinti tik palaidinę ar tik kelnes!

Dantos, drėgnos servetėlės, buteliai, krūties siurbliai - savo nuožiūra. Tai nepriklauso nuo sezono.

Rudenį naujagimiui pavasaris: ko reikės išrašui iš ligoninės?

Vienareikšmiškai jums reikės voko arba antklodė. Priklausomai nuo oro temperatūros gali reikėti tiek įprasto dygsniuoto voko ant vilnos, tiek su violetiniu avikailiu. Galite pasiimti ne labai šiltu vokeliu, bet pridėkite jį su kilimu.

Styginiams reikia tvirto dangtelio (nebūtinai kailio, bet tai priklauso nuo oro).

Rudeniui naujagimiui pavasaris: ko reikės namuose?

Iš esmės namuose jūs naudosite visus tuos pačius dalykus kaip ir motinystėje. Padaryti pirkinius tik sąmoningai. Galbūt jūs suprasite, kad butas yra labai sausas oras ir nusprendžia įsigyti drėkintuvą.

Taip pat galite atsisakyti vienkartinių vystyklų - tada jums reikės daugiau vystyklų ir kelnaitės. Taip, ir drabužių džiovintuvas bus pagrindinis reikalas - rudenį gatvėje nėra karšta, o prieskonių negalima džiovinti ant balkono.

Rudeniui naujagimiui suteikiama prielaida: be kurios negalėsite vaikščioti pasivaikščiojant?

Žinoma, jums reikia vežimėlio ir - uždaryta. Negalima trukdyti ir ypatinga neperšlampama pele (lietaus ir net sniego rudenį - nėra neįprasta!).

Dabar jūs žinote, kokia bus nauja vaiko prijauta. Rudens sąrašas, žinoma, šiek tiek skiriasi nuo vasaros ir žiemos variantų. Svarbiausia - protingai spręsti viską, sutelkiant dėmesį į jūsų poreikius.

Related news

Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti Kūdikis rudenį naujagimiui: ką pirkti