Sağlıklı ve sağlıklı yaşamak, tüm durumlar için ipuçları
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 3.0
 

Konyak ile Maske cilt tonları

Benim güzellik uzmanım diyor kiKonyaksadece içemezsin tatil, ama aynı zamanda ev kozmetolojisinde kullanılır. Bu asil içki Birçok kadın cildi ve saçı iyileştirmek için kullanır. Son günlerde Çeşitli maskeler yapmak için brendi aktif olarak kullanmaya başladım. diğer kozmetikler. Ne geldiğini ve sonuçlarının neler olduğunu, ben Daha fazla anlatacağım.

Konyak ile Maske

        Tonlama maskesisevdiğim beyazlatma etkisi ile Cildi esnek ve taze yapan şey. Hazırlanması için 1 yemek odası aldım. bir kaşık dolusu brendi, 100 ml süt ve bir çay kaşığı limon suyu. Tüm malzemeler Onları 20 dakika yatağı olan özel bir kumaş maskesi ile karıştırıp emdiriyorum. yüzünde. Kumaş maskeniz yoksa, birkaç kat gazlı bezden yapılabilir. veya oluşan sıvıyı kozmetik kil ve kalın bir kütle ile karıştırın. ince bir tabaka ile yüzünde.

Çok etkili ve kolay hazırlanır.gençleştirici konyak ile maske. Hazırlanması için eşit oranlarda karıştırıyorum (1 çay kaşık) brendi, besleyici krem ​​ve aloe suyu. Ortaya çıkan maske uygulanmalıdır. 10 dakika boyunca yüz. Maskeyi çay demlemesine batırılmış pamuklu bir bezle çıkardım ve Daha sonra soğuk suyla yıkayın ve bir nemlendirici uygulayın. Cilt haline İlk uygulamadan sonra yumuşak, gergin, ince kırışıklıklar yumuşatılır. maskeler.

Konyak ile Maske

        Yağlı saçlar içinAşağıdaki maske yapacak: bir tavuk yumurtası, bir bardak brendi, bir kaşık limon suyu, bir kaşık dulavratotu yağı ve biraz maya iki saat boyunca saça karıştırılarak uygulanır. Maske saç uygulandıktan sonra Plastik sargı ile sarın ve sıcak bir havluyla sarın. Bu maske sayesinde saç daha canlı olur ve kafa derisi biraz kurutulur. Maskeyi düzenli şampuan kullanarak yıkayın.

Konyak ile Maske

İçinsaç güçlendirmekbir maske yapabilir miyim konyak, bal, dulavratotu yağı, kına tozu ve yumurta sarısı kullanarak. Herşey bileşenler eşit miktarlarda karıştırılır ve 45 dakika boyunca saça uygulanır. Maskeyi ılık suyla durulayın. Bu maskenin düzenli kullanımı önler saç kaybı.

Related news

Konyak ile Maske cilt tonları image, picture
Konyak ile Maske cilt tonları 44


Konyak ile Maske cilt tonları 46


Konyak ile Maske cilt tonları 73


Konyak ile Maske cilt tonları 67