Ligeia - 2019 filmi

  • Dünya galası:İlkbahar Yaz 2019
  • Menşei ülke:AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ.
  • Tür:dehşet, fantezi, melodrama.
  • Yönetmenler:Alexander Emmert.
  • Oyuncular:Victoria Gates, Alexander Emmert, Fallon Marissa.

Gelecek 2019, seyirci için bir seri galası hazırlıyor - seri manyak ve katil “Liguilleu” hakkında bir film. Dahi Edgar Allan Poe'nin hayranları, yeni korku filminin planının Amerikan yazarının eseriyle bağlantılı olup olmadığını merak ediyorlar mı? Bu mistik hikaye neredeyse 2 asır önce yazılmıştı, ama hala film yapımcılarına modern aksiyon filmleri çekmek için ilham veriyor.

Ligeia 2019

Hikaye hattı

Fantazi unsurları olan melodrama, gizemli bir kıza aşık olan bir yazar hakkında anlatıyor. Edgar'ın öyküsünde Benzer bir olay için, ana karakter, derin mistik gözler ve parlak bir akılla güzel Lygia ile buluşuyor. Filmin yazarı ve kitabın karakteri, güzel insanın büyülü etkisinin altına düşer.

Korku hikayesini icat eden senarist, ana karakteri güzel ama çok yalnız bir kıza sundu. Arkadaşlarıyla birlikte neşeli ve mutlu bir insanı canlandıran neşeli ve sevecen biriydi. Ama dünyadaki tek bir ruh, genç bir güzelliğin korkunç rahatsızlığını bilmiyordu.

Filmde ana karakterin sırrını saklaması ve tedavi edilemez hastalığı tek başına savaşması gerekiyor. Tek bir sesle doktorlar kurtuluş olmadığını iddia ederler, tanı kızları uzun ve acılı bir ölümle tehdit eder. Fakat kahramanın merak uyandırıcı beyninden vazgeçmek istemiyor ve çılgınca bir umutsuz durumdan çıkış yolunu arıyor.

Kitaba göre, Lygeia ölür ve yazar tekrar ikiziyle evlenir. İkinci eş, kahramanı mutlu bir evliliğin birkaç yılını verir ve daha sonra bilinmeyen bir hastalıktan işkencede ölür. Ancak, ölümünden önce, talihsiz koca karısına bir çeşit sihirli iksir verir ve ani bir ölümden sonra tabuttan güzel ve çürütülemez bir Lygia yükselir.

Kitabın arsa, yeni bir fantezi melodramında gerçekleşen olayların yanı sıra şaşırtıcı. İşte yaşam mücadelesinde ana karakter yıkıcı ama etkili bir araç bulur. Cennet, ihtiyat veya Şeytan kendisi ölmekte olan kıza hayatını uzatacak bir iksir için bir reçete söyler. Ama o, öldürülen talihsiz kurbanların kanına hazırlanıyor ve kahraman sıradan bir kızdan zalim bir seri katile dönüşüyor.

Filmde güzel ve gizemli bir insana aşık olan yazar, samimi hizmetlerinin çok pahalı olduğunu bilmiyor. Kötü mistik güzelliğin sevgisinin bedeli onun hayatı ve ölümsüz ruhu!

Ligayo filmi 2019

Bir korku filmi yönetmeni hakkında

Projenin yöneticisi kendini vurarak Amerikan sineması tarihinde pek çok örnek yoktur. Yeni korku filmi için Alexander Emmert mükemmel bir senaryo yazdı, ana erkek rolü için testlerden geçti ve aynı zamanda filme alma sürecini fahri müdürün başkanından yönetmeye gönüllü oldu.

Bu yetenekli sanatçı hakkında bilinen nedir? Küçük:

  1. 1990 yılında, Alexander oyunculuk kariyerine başladı. 30 yıldır, “Prison OZ”, “FBI Dosyaları”, “Hukuk ve Sipariş”, “Taksi Şoförü” gibi birçok yüksek profilli projede yer aldı. Angelina Jolie ile aktör - drama "False Fire" ın en iyi eserlerinden biri.
  2. 2005'ten bu yana Emmert, nakit projeleri üretmeye ve popüler TV dizileri Conquerors, The American Revolution ve Rome dergilerini yayınlamaya ilgi duymaya başladı.
  3. Bu yetenekli adamın katıldığı projelerin çoğunda mükemmel senaryolar yazdı. Ancak Emmert orada durmadı ve dünya görüşünü büyük bir kitleye ulaştırmak için yönetmen koltuğunu almaya çalıştı.

Bu ilginç! Alexander Emmert, 2019'da korku filmi “Leaguea” nın yanı sıra, oyunculuk yeteneğini gösterecek ve senarist, yönetmen ve yardımcı yapımcı olarak hareket edeceği 7 daha iddialı projeyi sunacak.

Alexander Emmert

Alexander Emmert

Oyuncular

2019'daki ekranlarda çıkacak olan "Leaguea" filminde, ana hikaye üç aktör tarafından oynanacak. Melodramın yaratıcıları, genç yetenekli güzelliği - Victoria Gates - verdi.

Sarışın sadece 32 yaşında, dokuz tanesi popüler film projelerinde çekim yapmaya adanmış. Aktris “Sex and the City”, “Death Relations” dizisinde “Aşkın Uzaklığı”, “Değişen Gerçeklik”, “Karanlık Alanlar” filmlerinde kameo rollerini üstlenmeyi başardı. Meslektaşları, Victoria Gates'in kısa filmin kraliçesi olduğunu söylüyor, 2010'dan beri yetenekli aktris, kısa metrajlı 9 filmde yer aldı.

Victoria Gates

Victoria Gates

“Leaguea” partneri Victoria ve ana erkek rolün oyuncusu olan “Leaguea” partneri Alexander Emmert projesinin gösteri yarışçısı olacak. Amerikan sinema, yapımcı ve aktris Fallon Marissa'nın en karanlık atı, oyuncunun üçlüsünün üçüncü katılımcısı olacak.Kız hakkında, çok az sayıda film projesine katılmayı başardığı biliniyor ve en iyi rol Fallon'u tanıyor. “Kule” dedektif dizisinde.

“Ligayya” fantastik filminin kesin yayınlanma tarihi hala bilinmemekte, çekimler tamamlanmamakta ve korku treyleri geliştirilmektedir. Ünlü Edgar Poe eserine dayanan proje, çok milyonlu bir kitlenin gönlünde bir cevap bulacaktır.

Related news

Ligeia - 2019 filmi image, picture, imagery


Ligeia - 2019 filmi 85


Ligeia - 2019 filmi 34


Ligeia - 2019 filmi 97


Ligeia - 2019 filmi 36


Ligeia - 2019 filmi 49


Ligeia - 2019 filmi 68


Ligeia - 2019 filmi 89


Ligeia - 2019 filmi 39