Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarında Yılbaşı Gecesi 2019'da şehrin sakinlerini ve misafirlerini şaşırtabilecek olanlar, festival etkinliklerinin profesyonel organizatörleri tarafından hazırlanan bir incelemeyi öğrenmeye çalışacaklar.


İÇERİK

Büyük Yılbaşı ruhunun taahhüdü

Yeni Yıl için hazırlanıyor birçok Rus için gerçek bir "test" dir. Ev dekorasyonu, alışveriş gezileri, yaratıcı bir menü ve diğer Noel öncesi ev işleri, genellikle tüm festival havasını “yiyor”. Ancak, tüm bu kaygılarla kendinizi yüklemenize gerek yoktur. Geleneksel ev ziyafeti için ideal alternatif, Yeni Yıl'ı en popüler Moskova restoranlarından birinde kutlamaktır. Burada, müşteriler özel bir Yeni Yıl menüsünün, yüksek kaliteli müziğin, sıcak dansların ve elbette popüler müzisyenlerin, oyuncuların ve TV sunucularının sıklıkla yer aldığı harika bir eğlence programının tadını çıkaracak. Ama hepsi bu değil. Ziyaretçiler için bazı büyükşehir kurumlarında, sirk sanatçılarının performanslarıyla eş zamanlı olarak Yeni Yıl programının “çivi” olan selam ve havai fişeklerle büyük bir ateş gösterisi düzenlenir.

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Çocuklu ebeveynler de en iyi yılbaşı eğlencelerine güvenebilirler. Birçok metropol restoran, ailelere hem yetişkinlerde hem de çocuklarda gerçek bir zevk yaratacak çok çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Noel Baba, Snow Maiden ve diğer renkli karakterler, hediyeler ile yarışmalar ve sınavlar ile kostümlü performanslar, bu restoranlara tüm ziyaretçilere çok keyif verecektir.

Yeni Yılı kutlamak için unutamayacağınız unutulmaz ve dinlenecek tüm tutkunları seveceksiniz. Dikkat çeken Moskova, ziyaretçilere kaliteli şaraplar, Akdeniz, Latin Amerika ve Asya yemekleri ile şımartılacak klasik İtalyan, Fransız, Japon ve Meksika restoranları sunmaktadır. Bir eğlence programı olarak, müşterilere harika bir Yeni Yıl havası sunacak müzik grupları tarafından dans performansları ve performansları sunulacak.

Yılbaşı ziyafeti "en üst düzeyde"

Muskovitlerin çoğu ve şehre gelen ziyaretçiler için, bir “giriş” biletinin maliyeti, Yeni Yılı kutlamak için bir yer seçerken “belirleyici” bir faktördür. Bu durumda, fiyatlar müşteri için belirleyici bir rol oynamadığı zaman, Onun için en iyi seçenek lüks sınıf kurumları olacak. Belki de, başkentin birinci sınıf restoranları listesinde en üst kata çıkma, “Mir” ziyafet salonu tarafından işgal edilmektedir. 31.12 gecesi buradaydı. 01.01. Moskova'daki en görkemli Yılbaşı gösterisi. Modern ses ve ışık ekipmanları ile donatılmış, 1500 m²'lik bir alana sahip iki katlı kompleks, tüm ihtişamlarında en iddialı projeleri gerçekleştirmeyi sağlar.


2019'da, organizasyon organizatörleri, konuklarını sadece yerli ve yabancı “ünlülerin” “yıldız” kompozisyonlarıyla değil, aynı zamanda rengarenk süslemelerle ve güzelliğiyle inanılmaz bir aydınlatmayla da şaşırtacak parlak ve muhteşem bir şov vaad ediyor.

Festival programının bir parçası olarak, başkentin en iyi cover grupları - The Times Band ve Grammy, solisti Rus pop müziğinin yükselen yıldızı - Alexander Belyaeva - ülkenin en büyük müzik projesi "Voice" un sahibi olacak Bölüm.
“Mir” ziyafet salonunda akşamın dans kısmı daha az “kışkırtıcı” olmayacaktır. Moskova'daki en popüler DJlerden biri olan Sviridov, dans pistindeki ateşli ruh halinin bir parçası olacak.

Yeni yıl partisi programının sonunda, başkentin en iyi sirk sanatçıları sergileyecek, izleyicilere benzersiz akrobatik sayıları gösterecek ve daha da göz alıcı bir Bionica Show projesinin ışık gösterisi olacak.

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Gençler için yeni yıl eğlencesi

Yeni Yılda Moskova restoranlarını ziyaret eden en çok sayıda seyirci gençliktir. Genç sakinler ve başkentin davetlileri, pek çok kurumun şenlikli programı “geliştirme” sürecine yöneldi. Aynı zamanda, parti organizatörlerinin yönlendirdiği temel kriterler, etkinliğin zengin müzik bileşenidir. Mükemmel ve aynı zamanda, arkadaşların arasında rahatlamak, eğlence yarışlarına katılmak ve en önemlisi, genç Muscovites, buradaki restoranlarda dans pistinde “aydınlanabilecektir”:

  • Sky Lounge (Leninsky Caddesi, 32A);
  • Bulutlar (48 Kutuzovsky Prospekt);
  • Altmış (Presnenskaya Embankment, 12);
  • "Çatı" (Altufevskoe otoyolu, 8);
  • "Yeni Yer Moskova" (Zhuravlev Meydanı, 2с2).

Tabii ki, bu gençlerin rahatlayabildiği, dans edebilecekleri ve akranlarıyla keyifli sohbetler yaşayabilecekleri popüler metropoliten kurumların tam bir listesi değildir. Müşterilerine alternatif Yeni Yıl programı sunan Moskova restoranlarının tam listesi hakkında bilgi edinmek için Bu “konu” hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olan bir dizi popüler İnternet forumunu ve sitesini ziyaret etmek için yeterlidir.


Çocuklar için bir program ile restoranlar

Pek çok Moskova restoranında, sadece neşeli ve arkadaş canlısı bir şirkette değil, aynı zamanda yakın bir aile çevresi içinde de Yeni Yılı kutlayabilirsiniz. Ebeveynlerin ilgisini, her yıl canlı bir çocuk programı ile ziyaretçileri memnun eden harika harika kurumları getiriyoruz. Belki de, her şeyden önce, uzun yıllar İtalyan mutfağı ile ünlü Luciano adında bir lokantaya dikkat etmek gerekir.Bu harika rahat tesiste, müşterilere çoğu yazarın çok çeşitli balık, et ve sebze yemekleri sunulacak. Genç ziyaretçiler, ünlü İtalyan şekerlemecilerin tariflerine göre hazırlanan tatlıları kesinlikle beğeneceklerdir. Yeni Yıl programına gelince, çocuklara heyecan verici ödüller çizerek sınavlar ve yarışmalar ile zevk verecek profesyonel animatörlerin performanslarını içerir. Akşamın doruk noktası, Noel Baba ve diğer peri masalı katılımıyla geleneksel festival performansı olacaktır. çocuklar tarafından sevilen karakterler.

Related news

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019

Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019 Moskova restoranlarda Yılbaşı Gecesi 2019