Ocak 2019 denizde tatil

Kış uzun bir mevsimdir. Yeni Yıl tatilleri için olmasaydı, soğuk mevsimi beklemek zor olurdu. Ocak ayından önce, tüm insanlar tatil için hazırlanıyorlar, hediyeler alıyorlar, programlarla geliyorlar, festival ziyafetleri yapıyorlar ve Yeni Yıl toplantısından sonra titreyen bir bahar ve güneşli bir yaz için sabırsızlanıyorlar. Ama soğuk Ocak'ı bir süre için terk edebilir ve yurtdışına, ebedi yazlık yerlere gidebilirsin.

İÇERİK

Deniz, Ocak 2019'da nereye gidebilir

Kışın denizde dinlenmek için birçok popüler yer vardır, bazıları çocuklu aileler için mükemmeldir ve bazı tatil köylerinde çocuklarla kalmaktan kaçınmak daha iyidir. Ocak ayında ziyaret edilen yaz tatil yerleri ve turlar için fiyatlar aşağıdaki tabloda sunulmuştur:

Ülkeler, Adalar 7 gün / ruble için 1 kişilik tur için fiyat
1. Mısır Bugüne kadar, Rusya'dan tur alımını yasakladı
2. Tayland 32 000'den
3. Tenerife 32 000'den
4. BAE 27.000'den
5. Sri Lanka 37 000'den
6. Maldivler 65 000'den
7. Goa 24 000'den
8. Vietnam 52.000'den
9. Dominik Cumhuriyeti 53 000'den

Tur bağlı olarak, belirli bir hizmet listesi sunulacak. Yani en ucuz tur şunları içerir:

  • Moskova'dan ve arkadan uçuş
  • havalimanından transfer,
  • Konaklama,
  • kahvaltı,
  • sigorta.

Ancak, kış aylarında, her şey dahil bir tur paketini ucuza satın alabilirsiniz; turistlerin istikrarlı bir akışını çekmek için, çoğu ülke hizmet maliyetini düşürmektedir. Tur operatörleri her zaman erken rezervasyonun bütçeyi önemli ölçüde koruyabileceğine dikkat çeker, bu nedenle yaz aylarında Ocak ayında bir tur alırsanız,% 50'nin üzerinde bir tasarrufla rahatlayabilirsiniz. Kanıtlanmış seyahat organizasyonlarında yakma turları ve indirimler hakkında bilgi açıklığa kavuşturulmalıdır.

Ocak 2019'da tatiller denizde. Nerede dinlenmek için

Vize olmadan çok sıcak yerlere gidebilir, örneğin, Vietnam, Tayland, 15 gün dinlenmeksizin dinlenebilirsiniz, Maldivler'de bir ay geçirebilirsiniz, Dominik Cumhuriyeti'nde vizesiz seyahat mümkündür.

Artıları ve tatil yerleri

Sunulan her tatil beldesinin turistler için kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır, bu tablo tatil köylerinin özelliklerini göstermektedir.

Ülke, adalar profesyoneller eksiler
Mısır Vize havalimanında düzenlenebilir, ocak ayında turlar düşüktür, kavurucu bir ısı yoktur, ülkeye uçuş hızlıdır, geri kalanı çeşitlidir ve dil engeli yoktur Kriz nedeniyle, hizmet ve turizm seviyesi düştü, mutfak hakkında çok sayıda kötü yorum yapıldı, deniz serin, sokaklarda yürürken pek çok silahlı muhafız var, turistler için endişe verici; Geziler yorucu ve bazen hayatı tehdit ediyor.
Tayland 15 güne kadar vizesiz seyahat, plaj dinlenme, sıcak deniz, gelişmiş turist altyapısı, çocuklu aileler için uygun, bazı bölgelerde ilginç geziler, parlak festivaller düzenleniyor Ocak ayında, birçok turist, bir dil engeli, uzun bir uçuş, zor bir iklimlendirme, turların maliyeti ortalamanın üstünde.
Tenerife Düşük ücretli turlar, yüzme ve geziler için uygun sıcaklıklar, 7 Ocak'tan itibaren, kar, büyük indirimler, ilginç ve çeşitli gezi programı, yüksek kaliteli turizm hizmeti ve lezzetli ve ucuz mutfağı mal satın alabilirsiniz. Uçuş 7 saat, bir Schengen vizesi vermeniz gerekiyor.
BAE Çok çeşitli eğlence, geniş ve uygun fiyatlı alışveriş, birçok festival ve gösteri Soğuk su, uçuş Moskova'dan 5 saat sürer, zor bir vize, odadaki alkol bile içemezsiniz, fiyat seviyesi ortalamanın üzerindedir.
Sri Lanka Okyanusta ılık su, sıcak hava, vizenin kolay kaydı, doğal lezzetler, balinaları, birçok cazibe merkezini izleyebilirsiniz. Uçuş süresi, turların yüksek maliyeti
Maldivler 1 ay vizesiz rejim, sıcak okyanus, dalış imkanı, güzel manzaralar, temiz plajlar. Uçuş 9:00, İslam'ın katı kuralları, herkese uygun olmayan bir mutfak
Goa Bir dil engeli olmaması - İngilizce yaygın, büyük kumlu plajlar, birçok cazibe merkezi, sıcak su Kötü internet
Vietnam Yarım ay boyunca vizesiz seyahat, ılık deniz, temiz sokaklar, bol bol meyve, güzel manzara Dil engeli, az sayıda dükkan ve mallarda fiyat etiketi yok, çünkü turistler her şeyi 2 kat daha pahalı satıyorlar, trafik kurallarına çok az saygı duyuyorlar
Dominicana Vize içermeyen rejim, kumlu plajlar, her şey dahil, çocuklu aileler için uygun, karnavallar Uzun uçuş, pahalı turlar ve geziler

Çocuklarla denizde Ocak ayında tatil

Çocuklu aileler, denize gitme seçeneği ile karşı karşıya kalıyor, böylece iklim ve yüksek güvenlik seviyesi uygun. Ocak ayında sıcak olduğu pek çok tatil yeri var, ama Tayland, Mısır ve Tenerife en uygun tatil yerlerinden biri olacak, çünkü bugün Moskova'dan Moskova'ya uçmak imkansız, kalan iki tatil köyünü tercih etmelisiniz. Pahalı Tayland için Eğer 5 Ocak'tan sonra bir gezi planlıyorsanız ve bir hafta eğitim gününe katılıyorsanız, bir aile tatili için 100.000 ruble tanışabilirsiniz.

Related news

Ocak 2019 denizde tatil image, picture, imagery


Ocak 2019 denizde tatil 87


Ocak 2019 denizde tatil 26


Ocak 2019 denizde tatil 63


Ocak 2019 denizde tatil 5


Ocak 2019 denizde tatil 81