Oyun Gran Turismo 7 2019

Motor yarışlarında yükseklere ulaşmak mümkün mü ve aynı zamanda gerçek bir yarış arabasının kokpitinde asla oturmak mümkün değil mi? Kazunori Yamauchi bir insan için hiçbir şeyin imkansız olduğuna inanıyor ve 20 yıldan uzun bir süredir herkesin Alain Prost ya da Lewis Hamilton'ın görkemiyle uğraşmasına yardım ediyor.

Tabii ki, baştan ayağa şampanyayla daldırılmayacaksınız ve kolunuzun altındaki bir kask ile fotoğraflanmayacaksınız, hiçbir reklam sponsoru olmayan bir takım üzerinde tek bir yaşam alanı olmadan.

Ancak, en küçük ayrıntıda kendinizi deneyin - dönüşe girmeden önce milisaniyeyi saymak, sadece durma mesafesini hissetmek ve dişli kutusuna "dinlemeyi" öğrenmek için herkesin yapabileceği kült GT serisi sayesinde.

Elbette, dördüncü bir çift veya normal bir direksiyon simidi olan bir PS4 elde etmek, sürekli özel bir video oyunu.

Oyun hakkında genel bilgi:

  • Tür - araba simülatörü
  • Ayar - Modern / Yarış
  • Geliştirici - Polyphony Digital
  • Yayıncı / Yerelleştirici - Sony Bilgisayar Eğlence
  • Çıkış Tarihi - 2019

Bu serinin ilk bölümünün piyasaya sürülmesinden bu yana, tam olarak 6 tam nesil kuşakta sürmeye ve elbette çevrimiçi uyarlamada onlara 5 farklı ekleme yapma şansımız oldu.

Ve Polyphony Digital, gerçek ve sanal motor yarışları arasındaki sınırları silmek için yorulmadan çalışmaya devam ediyor, simülatörün gelecek neslini hazırlıyor, ki bu da tüm hesapların 2019'daki ışığı görmesi gerekiyor.

Bu şirketten meraklıları, yarışların romantizmine ve onlarla bağlantılı olan her şeye gerçekten aşık olmuşlar, otomobilin gerçek mekaniğini ve onu sürmenin gerçekliğini nasıl ileteceklerini iyi hissediyorlar ve bu da gerçekte hiç eşit değiller.

Kazunori Yamauchi ekibi, yaratımlarını deneyen herkesin hızına bu titiz sevgi ile bulaşıyor, böylece yarış kültürü ve video oyunlarının popülerliğini destekliyor.

Oyun ortamı

pc üzerinde gran turismo 7

GT'de, her ayrıntıyı dikkatli bir şekilde ele alan çok daha fazla araç olmalıdır (daha önce, bu sadece premium sınıflar için gözlemlenmiştir). Şimdi, tasarımın en küçük detaylarında, farlardan ve diğer vücut elemanlarından ve iç tasarımla biten sayılabilirler.

Buna ek olarak, geliştiriciler halkın tüm izlerini, otomobillerin / otomobillerin ve çevrenin idealliği arasındaki görünürdeki karşıtlığın göz önüne alınacağına dair ciddi bir söz verdi ve biz de bu seviyeye uygun bir resim görmeye devam edeceğiz. proje.

Tekerleklerin, dumanların veya su sıçramalarının altından uçan kum gibi sürüş etkilerine gelince, hiç kimse herhangi bir şikayette bulunmadı, çünkü bu manzara gerçekten etkileyiciti, bu yüzden sonunda sanal gerçeklik modunda deneyin. .

Gran Turismo 7 Oyun Oynama

gran turismo 7 2019 çıkış tarihi

Her zaman olduğu gibi, tanıtım videolarının video bileşeni, yarışlar için sıçrama ekranları ve oyunun diğer aşamaları en üstte olacak.

Arazinin peyzaj düzeninin fotoğraf editörü ve otomobillerin kendileriyle dekorasyonu (herhangi bir hava akışının uygulanması, dev fotoğraf veritabanından tasarımların yüklenmesi, vb.) İle arayüzün geliştirilmiş formatı büyük olasılıkla bırakılacaktır. değişmeden. Gerçekten de, dizinin son oyununda, önceki sürümlerin tüm dezavantajları göz önünde bulundurularak, radikal bir şekilde yeniden işlendi.

Bu arada, projenin bir çok motor sporu ve üretim ansiklopedisine dönüşmüş olması, pek çoğuna göre, en azından değil, çünkü bu kültürle ilgilenen insanlar ve modern yaşamın yönü bu bilgiyi bulacaktır. çok ilginç ve kullanışlı.

Büyük olasılıkla, gelişmiş AI robotları ile dost canlısı ve çok hassas bir çevrede tüm nüansları yöneterek klasik sürüş okulunu bırakacaklar.Ancak, Forza Motorsport 7 ile benzer şekilde, tek kullanıcı modlarını özellikler listesine eklemenin zamanı geldi. örneğin, şimdilik.

gran turismo 7 ps4

Serbest bırakılmaya daha yakın olmasına rağmen, belki de bu puanla ilgili daha fazla ayrıntı öğreneceğiz, çünkü onların gelenekleri olduğu gibi, Japonlar masadaki tüm kartları bir seferde atmaktan pek hoşlanmıyor. Çevrimiçi rekabete gelince, formatlarının genişleyeceği ve hayranlara yeni bir şey gösterebileceği olası. Çalışma sayısı ve geçiş modları artabilir.

Bu dizide, her zaman projenin zayıf bir noktası olan çarpışma fiziğinin nihayet devrim olacağına söz veriyorlar. Artık hasar modellemesi daha detaylı ve gerçekçi hale gelecektir ve birçok açıdan, bu, makinelerin bir bütün olarak detaylandırılmasının baş ve omuzlar büyüyeceğinden dolayı mümkün olacaktır.

Grafik ve müzik

Eğer VR cihazları için daha önceki destek GT serisine göre daha hassas bir ütopyaya benziyorsa, Syuhei Yoshida, bu teknolojiyi oyunlarında kullanmak için tüm Sony'nin zengin deneyimini kullanmaya hazırdır, böylece yeni en çok satanlar hayranlarını daha gerçekçi bir şekilde sunabilirler. yüksek hız dünyası.

gran turismo 7 2019 sistem gereksinimleri

Tabii ki, mantıksaldır, çünkü eşsiz bir sınıfın ve grafiklerin arka planına karşı, eğer bu özelliği ona eklersek ... Bundan ne dereceye kadar vay etkisi olacağını hayal etmek bile zor.

Ve eğer, otomobilin her modelinin gerçek prototipine aynı ölçüde “aynı” sesini değil, aynı zamanda akla gelebilecek her türlü ve akla gelmeyen müzik tarzındaki en geniş müzikleri de içeren geleneksel olarak üst düzey ses desteğini dikkate alırsak. .. 2019'un yeni oyunundan uzaklaşmak çok zor görünüyor.

Bu arada, yedinci bölümün sembolik olacağı (7 kültürün Japon kültürüne ne kadar önem verildiğini hatırlamakta fayda var!), Ve bu yaratıcılara da büyük umutlar yerleştiriyor. bir yıldönümü gibi ele alınacaktır. Prömiyeri ile birlikte, Dana Brunetti ve Michael de Luca gibi ünlüler tarafından üretilen son filmi Gran Turismo.

Sonuç

gran turismo 7 2019 oyunu

Yedinci bölümde, yaratıcılara göre, sonunda, oyunun altıncı neslinde ya da en son ekinde, Gran Turismo Sport 2017 sonbaharında piyasaya sürülen her şeyi gerçekleştiremediklerini gerçekleştirebilecekler.

İzleyicinin ikincisinin çok sıcak algısından sonra, yazar, artık, şimdi, bu tür oyunların gittikçe artan sayıdaki hayranları sayesinde, artık yarışları büyütmekten giderek daha fazla ayrılma fikrini geliştirdiğini ve geliştirdiğini kabul ediyor. kendilerini gerçek hardcore yarışlarda bulabilir.

Bir yandan, daha büyük olasılık ve güzelliğin elde edilemeyeceği anlaşılıyor. Ama hayır: basitleştirilmiş ve daha dostça PS4 mimarisi ve son yıllarda stüdyo çalışmaları, sanal motor sporlarında en iyi simülatörlerden biri olarak kabul edilen oyunun, video ürünleri özelliklerinin ötesine geçmeye devam etmeye hazır olduğunu gösteriyor. hayranlarını yeni orijinal fikirlerle memnun et.

Related news

Oyun Gran Turismo 7 2019 image, picture
Oyun Gran Turismo 7 2019 9


Oyun Gran Turismo 7 2019 91


Oyun Gran Turismo 7 2019 80


Oyun Gran Turismo 7 2019 61