Pratikte karşılaştığım şey hakkında yazıyorum - insanlar, devletleri, yaşam durumları ...
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5
 

Pro etkinliği


Buraya hayal etmeye karar verdim. İki farklı yaşam durumunu modelleyelim. İstemci zaten 30 yaşın üzerinde olduğunu belirtiniz. Abartılı seçenekler, elbette.
Yani, ilk durum - müvekkilimiz bir eğitim aldı, 10 yıl çalıştı, sorumluluk, gayret, hiçbir şey aşkın bir şey yapamadı. Hedefleri nasıl ayarlayacağını ve onlara nasıl ulaşacağını bilir - sihirli bir değnek dalgasıyla değil, adım adım engelleri aşarak değil. Çünkü - daha fazla veya daha az normal benlik saygısı, yetişkin pozisyonu. Farz edelim, sağlık sorunları ya da ilişkileri ile gelir ya da gelirden memnun değil, birçok seçenek.
İkincisi de 30 yaşında, ama ne normal çalışma ne de yetişkin pozisyonu, her şey suçlanıyor, üst düzey çatışmaları olan geçici işler, kalıcı olmayan kazançlar. İstek - her şey parçalanıyor, ne istediğimi bilmiyorum, hiçbir şey olmuyor, hayatımla bir şeyler yap.
Her ikisi de pratiğe geliyor - ya kendilerini çalışıyorlar ya da pratiğe geliyorlar. Daha başarılı olacak mı? Kimin sonuçları olacak?
Birincisi çalışmaya ayarlanacak - hayattaki sonuçların doğrudan ona bağlı olduğunu biliyor. Ayrıca, tüm faaliyetlerinde tutarlılık vardır - buna göre, uygulamada kendini gösterir. Büyük olasılıkla, bir konu ile bilerek çalışacak ve sonra tüm bunları hayata geçirecek.
İkincisi, büyük olasılıkla, bir mucize bekleyecek ve mucize gerçekleşmediğinde, büyük olasılıkla, keskin bir geri dönüş olacak. Ya da uygulamayı gerçeklerden tam bir ayrılış olarak kullanacaktır. Sadece gerçekliği uygulamada başarılı olamadı.
Uygulama aynı, sonuçlar farklı.
Bu, theta şifasının sihirli bir hap olmadığını, ama öyle olduğu çok basit bir ifadedir.
Eğer erdemleri ve nitelikleri yüklediysek, onları hayatta göstermek zorundayız. En uygunsuz nitelikler insan tarafından uygun değildir. Hayatta karar vermeden belirleyici olamazsınız. Ancak kararlar sizin tarafınızdan yapılmalı ve başkası tarafından değil, bu kararın sonuçları da sizin tarafınızdan karşılanacaktır.
Uygulamanın sorumluluğu var - işi, müşterinin sorumluluğu var. Bir müşteri için bir uygulayıcı hayatı yaşayamaz. Ve teyzede, hayatlarımızı yaşayamayız.
Pratikte, çarpıtma çok sık görülür - insanlar enkarnasyonları, koruyucu melekler vb. Hakkında herşeyi bilirler, ama gerçek dünyada tamamen kararsızdırlar, sıradan yaşamları toplanmaz. Bunun neden olduğunu bilmiyorum. Belki bu bir mucizeye, büyülü bir şekilde, herhangi bir eylemde bulunmadan, tüm sorunlarını çözme arzusu. Ama işe yaramayacak.
Uygulayıcılar insanları derinden değiştirecek, kendilerini yeniden değerlendirecek, hayatlarını pek çok konuda konumlarını değiştirecek şekilde tasarlandı. Bu yardımdır, bu bir vahiy, ama gerçek eylemlerin yerine geçemez, hayatın engellerini aşarak, her şeye yaratıcı bir yaklaşım. Bu çocuklar için değil, yetişkinler içindir. Tüm şifa veren kursları dinleyebilir ve hayatınızdaki hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Çünkü harekete geçiyor.
Çoğunlukla, bunlar kesinlikle küçük eylemlerdir - ilk kez “hayır” deyin, inisiyatif gösterin, ne düşündüğünüzü söyleyin, yeni şeyler deneyin, ücret artışlarını isteyin, duygularınız hakkında ilk önce söyleyin, ilk çarpık şiiri yazın ve okuyun Bir arkadaşına, İlk bakış deli iş fikri hakkında ciddi düşün.
Bazen manevi işten sonra, tam bir kader değişikliği sonrasında hayal bile edilemez bir şey bekleriz. Ya da yapacağınız bir kazı için bekliyoruz - ve bu, farklı bir insan olacaksınız.
Ve şey küçük eylemlerde. Ancak bırakarak, bunu yaparak, benlik saygısını değiştirerek, tutumları değiştirerek, durumu değiştirerek, hayatları değiştirerek.
Theta şifa, zaman zaman tüm süreçlerde çok hızlıdır. Zihinsel inançların değiştirilmesi - bu doğrulandı. Ama bizi harekete geçme ihtiyacından kurtarmaz.

Related news

Pro etkinliği image, picture
Pro etkinliği 95


Pro etkinliği 35


Pro etkinliği 9


Pro etkinliği 21


Pro etkinliği 87