"Major" dizisi 3 sezon 2018

Gerçek yaşam durumlarının uyarlanması, her zaman çok sayıda izleyici çekmektedir. Birkaç yıl önce yaratılan “Binbaşı” seriler, olayların dengesi, olayın ciddiyeti ve karakterlerin çeşitliliği ile ayırt edilir. Yazarlar, Rus filmlerinin tutkunlarını, dramatik yönleri, suç unsurları ve ana karakteri İgor Sokolovski'nin karşı karşıya kalması gereken zorluklarla şaşırtmayı başardılar. Zengin bir işadamının oğlu, belli bir zamana kadar kaygısız bir yaşam sürdü ve “altın gençliğin” gerçek bir temsilcisi oldu. Adam sadece babasının parasını yakmasıyla ilgiliydi. Saygın bir hukuk okulundan mezun olmasına rağmen asla işe yaramadı. Sorunları bir kolluk görevlisi ile yapılan kavgadan sonra başladı. Oğlunun hırsızlığından bıkmış Sokolovsky Sr., onu polise çalışmak için gönderir.


İÇERİK

Televizyon dizisi "Binbaşı" nın üçüncü sezonu seyirciye ne katacak?

Film stüdyosunun temsilcileri "Çarşamba", filmin üçüncü bölümünün yayınlanma tarihinin gelecek yıl olmasını beklediklerini resmen doğruladı. Yaratıcı planlar değişmezse, üçüncü çeyrekte yeni filmin galası gerçekleşecek. Serinin taraftarları, bu kez yazarlarını şaşırtmayı hayal edebileceklerini hayal etmekte zorlanıyorlar. Polisi yeniden eğitmek için bir ebeveyn tarafından gönderilen, Igor Sokolovsky kendi avantajına gitti gerçeklik ile bir araya geldi. Birçok çalışanla ortak bir dil bulmayı başardı. İşadamı Ignatiev ve uyuşturucu bağımlısı Stas'ın ana düşmanları öldü.

"Major" dizisi 3 sezon 2018

İkinci bölümün finali, izleyicinin, yalnız bırakmayacak başka bir kötü nişancı ile tanışması gerektiğini açıkça ortaya koydu. Genç polis memuru, onu takip eden kötü adamların gerçek niyetlerini bulmak zorunda kalacak. Kötülüğün yanına giden baş Igor tarafından katledilen hikayede belli bir joker görünecek. Bu rakip sayısında adam bitmiyor. Ölen Stas'ın perişan annesi, dizinin ana karakteri ile bile olsa karar vermeye karar verdi. Film eleştirmenleri tarafından oluşturulan filmin duyurularında, arsanın ilk detayları yer alıyor.

Serideki aşk çizgisinin özellikleri

Igor ve Vika arasında başlayan ilişkiler üçüncü sezonda gelişecek. Genç çift çeşitli tutarsızlıklar ve anlaşmazlıklar ile karşı karşıya gelecek. Beklendiği gibi, bir aşk üçgeni oluşturulacak, katılanlar Igor Sokolovsky, Vika ve hamile Lyubov Novikova olacak. Güzelliğin Katya ile ilişkileri belirsizdir. Eğer ana karakter bu yaşam testinin üstesinden gelmeyi başarabilirse, üçüncü sezonda, daha iyi için değişmeyi başaran Binbaşı'nın uzun zamandır beklenen düğününü görmek mümkün olacaktır.


Serinin içinde rol alan aktörlerin kaderi

Hayranlar filmi en sevdikleri karakterlerle tekrar buluşturmak için tekrar bekleyemezler. Üçüncü sezonda maalesef kayıp olmadan değildi. Ekranlarda oynanan kahramanlar görünmez:

  • Nikita Panfilov,
  • Denis Shvedov,
  • Igor Zhizhikin.

Nina ve Zhenya'nın düğünde şarkı söyleyen Vera Brezhnev de projeden ayrıldı. Film eleştirmenleri rolüyle ilgili söylediği gibi aktris dizide oynadı.

Diziye devam etmek için katılımcıların son listesi henüz onaylanmadı. Doğal olarak, filmin yoğun programına rağmen ana rol Pavel Priluchny ile kalıyor. Karizması ve özel oyunculuk yeteneğiyle, dizi izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Çekimlerden sonra Karina Rozumovskaya, Dmitry Shevchenko ve Alexander Oblasov gibi aktörler devam edecek.

"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018
"Major" dizisi 3 sezon 2018

"Binbaşı" mürettebatı aynı kalacak

2014 yılında kiralanan serideki çalışma, “Sreda” stüdyosunun profesyonel kadrosu tarafından işgal edildi. Yapımcısı Alexander Tsekalo, halihazırda bir çok başarılı projeye, örneğin “Radyo Günü”, “Sadece bir kız spor” ya da “Ne hakkında konuşuyor” gibi birçok projeye sahip. CEO’nun Alexander’la başkanlığını Ruslan Sorokin’in paylaştı. Başarılı bir Rus sanat tarihçisi, ünlü TV şovlarının senaryolarının yazarıdır:

  • "Baba'nın kızları",
  • "Öğrenci",
  • Locust.

Ayrıca “Büyük Soru”, “Rubik Yüce”, “Güney Butovo”, “Zolushka” adlı TV şovunu düzenledi. Filmin yönetmeni Konstantin Statsky tarafından onaylandı. Profesyonel bir film yapımcısı grubunun yarattığı treyler, sadece Rusya'da değil, sınırlarının çok ötesinde de popülerlik kazanmıştır. Böyle popüler bir projenin kapatılması mali açıdan kârsız olacaktır. Yaratıcı ekip, filmin yeni serisinin ve arsalarının önceki projelere göre daha kalitesiz olmadığından emin olmak için çok çaba sarf ediyor. Üçüncü sezon projesi Netflix video servisi tarafından satın alınmıştı. Kanal yönetimi tüm hakları yayınladı, bu yüzden dizi dünya çapında yayınlanacak. Şimdiye kadar yabancı izleyiciler Rus dizilerini yüksek kaliteli altyazılı olarak izleyecekler.

Oyuncu Pavel Priluchny, daha önce Nevsky Pyatachok, Kilimanjar, Life Ahead projelerine davet edildiği için, dizinin başka bir eserle çekimini birleştirmek zorunda kalacak. Onların uygulanması bu yıl planlanıyor. Bu yoğun bir çekim programında çalışmaya alışık olan yaratıcı kişiyi korkutmuyor. Pavel, dizinin haklı olarak son yıllardaki en popüler on sanatsal gelişmeler arasında yer almasından dolayı, Major rolünü oynamaya devam etmekten mutluluk duyacaktır.Önceki iki sezonda 24 bölüm çekildi. Uzmanlar filme daha fazla çalışmanın birkaç dizi ile sınırlı olmayacağına inanıyorlar.

Related news

Series Major 3 sezon 2018 image, picture
Series Major 3 sezon 2018 84


Series Major 3 sezon 2018 3


Series Major 3 sezon 2018 57


Series Major 3 sezon 2018 75


Series Major 3 sezon 2018 75


Series Major 3 sezon 2018 62