Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018


İÇERİK

Bugün, aslında, efsanevi Niva'nın soyundan gelen hayranları için büyük bir sürpriz olacak bir yenilik önerildi. Konsept Chevrolet Niva 2018 ne sunuyor:

 • Ana hatların görünümü ve geometrisi kökten gözden geçirilmiştir.
 • Teknik bileşenlerin daha büyük bir gösterge sırası.
 • Revize edilmiş ekipman kombinasyonları ve fiyatları.
 • Yeniden tasarlanan teknolojik dolgu kategorileri, güvenliği önemli ölçüde arttırdı.
 • Bir restyling, önemli ölçüde artan tüketici ilgisi.
 • Geliştirilmiş anahtar rekabet performansı. Yeni vücutta, alıcı, Nissan Terrano ve UAZ Patriot Sport gibi SUV'ler arasında bu tür yeni ürünlerin yarışmasına izin verecek niteliksel değişiklikler görecek.

Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018

Güncelleştirilmiş SUV, birçok modern iyileştirme aldı. Ve kitle satışı için çıkış tarihi, cari yılın sonuna kadar planlanıyorsa, içeriden edinilen bilgiler sayesinde, potansiyel bir alıcı, ana harici özellikler, kabin ve teknik göstergelerdeki değişiklikler hakkında bilgi alabilir.

Yeni Niva'nın estetiği ve stili

Rus araba meraklılarının birkaç kuşak evcil hayvanı yaşlandıkça daha iyi, daha güvenli ve daha güzel oluyor. Ve oldukça önemli olan - model gittikçe daha fazla modern özellikler kazanıyor, gelişmiş yenilikçi teknolojiyi, sürüş kolaylığını artıran teknolojiyi satın alıyor ve iç tasarım hızla en iyi dünya modellerine yaklaşıyor. Yurttaşlarımız Rusya'daki satışların çok yakında olduğunu bilmek isteyecekler. Bir yıldan daha az. Bu nedenle aşağıdaki noktalara odaklanmak gerekir.


 1. Genişlik ve yükseklik boyutlarını korurken, yeni Niva daha uzun hale geldi, uzunluk zarfı şimdi 431, 60 cm.
 2. Ön uç önemli ölçüde değişti, erkeklik, sağlamlık, saldırganlık ve atılganlık özellikleri verildi.
 3. Ön ışık dar LED farlarla sağlanıyor, otomobil geniş bir metal astarlı güçlü bir ızgaraya sahip.
 4. Güzelliğe ek olarak, Niva'nın yeni versiyonu daha da işlevsel hale geldi. Uzmanlardan gelen mükemmel geri bildirimler, otomobilin daha modern bir görünüme kavuşmasıyla büyük bir yeni vinç aldı.
 5. Fotoğraf mükemmel zarif ve sağlam bir profil, volumetrik tekerlek kemerleri, büyük yan aynalar bir dizi görünüyor.
 6. Üretici, herhangi bir konfigürasyonda kullanılan alt korumanın gücünü artırarak otomobilin güvenilirliğini önemli ölçüde arttırmıştır.

Bazı dezavantajlar, geniş raflar ve konik arka cam nedeniyle azalan arka görünüşü içerir.

Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018

Salon ve özellikleri

Uzmanlara göre salon, bu konseptte ideal bir şekilde dekore edilmiştir. O, bir SUV'un dış cephesi gibi, saldırganlık ve atılganlık yönünde net bir yön ile çok daha modern, acımasız hale geldi. Halkın 2018 model yılının favorisi, aşağıdaki özelliklerle ayırt edilir:

· Mükemmel anatomik tasarıma sahip koltuklar, daha fazla sportif hale geldi ve gelişmiş yanal desteklerle iyi bir şekilde birleştirildi. İç modern alüminyum kaplama ile dekore edilmiştir.

 • Lüks olarak tasarlanan kontrol paneli tamamen yeniden tasarlandı, modern bir araç bilgisayarı görünümünden dolayı seçeneklerin yeri değişti. Onun varlığı birkaç kez sürücü ve yolcuların teknik özelliklerini artırır.
 • İçeride artık yumuşak bir turkuaz LED arka ışığın oluşmasına yardımcı olan rahat ve konforlu bir atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz.

Test sürüşü, arka park sensörleri, yerleşik beş inçlik bilgisayar, klima, immobilizerden oluşan mükemmel seçenekler gösterdi. ABS modern sistemde iyi performans ve fonksiyonel, sabit döviz kuru istikrarı. Dekorasyonda pahalı yeni kumaşların ve alaşımların kullanılmasına dair en son haberler, üçüncü taraf seslerine karşı koruma seviyesini önemli ölçüde artırmaya, ses yalıtımını artırmaya olanak tanır. Yerli Niva'da ilk kez multimedya sistemi ve yenilikçi navigasyon unsurları kullanıldı.

Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018 yıl. Özellikler, fiyat, fotoğraf, test sürüşü, satış başlangıç

Motorlar

Yukarıda da belirtildiği gibi, bugün için aynı hatta, küresel otomobil satıcıları Rus UAZ'ı ve yabancı Nissan'ı düşünüyor. Yarışma oldukça güçlüdür, bu yüzden Chevrolet Niva konsepti aşağıdaki teknik göstergelerle ayırt edilir.

indeks Birim rev. Veri
Motor benzin
Motor kategorisi l 1, 80
Güç l'den 136
Haşhaş. hız km / s 170, 0
Hızlanma km. saniye 14, 0

Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018

Çevrimiçi casus fotoğrafları, harici verilerin mükemmel olduğunu doğrular. Ancak teknik yön ciddi bir gelişme gerektirir. Özellikle, dizel motoru perspektifle ilgilidir.

Related news

Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018 image, picture
Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018 71


Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018 18


Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018 33


Yeni Chevrolet Niva 2017 - 2018 11